Як справити транспортування автомобіля з-за кордону.

9-13-2018

Як справити транспортування автомобіля з-за кордону.

По території країн Європи транспортування автомобіля можливо фактичною масою до 2 – х тонн. По території Європи 1 Євро за 1 км фактичної перевезення. По території Європи перевезення особистого автомобіля здійснюється на лафеті. При замовленні евакуатора, потрібно враховувати те, що фізично евакуатор знаходиться в місті Ужгороді. Як розрахувати вартість евакуації автомобіля. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі suv shipping services.
Корекція загальної вартості евакуації буде залежати від відстані подачі евакуатора при транспортування в бік від Ужгорода і кінцевої точки вивантаження автомобіля при транспортуванні в бік Ужгорода. Евакуація проводиться спеціальними автомобілями, транспортний засіб розташоване безпосередньо на евакуаторі. А так само з інших країн Європи по Вашій заявці. Евакуатор знаходиться в Ужгороді, таким чином, в зазначені країни він може бути подано протягом 24 годин. Вартість евакуації автомобіля з країн Європи становить 1 Євро за 1 км фактичної транспортування транспортного засобу.
Додатково оплачується вартість проїзду евакуатора по автобану на території зазначених країн. За простій на кордоні з вини замовника. ) оплачується 10 Євро за 1 годину простою. Особливістю евакуацію Вашого автомобіля з країн Європи є те, що причіп, на якому знаходиться ваш транспортний засіб, що буксирується пасажирським мікроавтобусом на 8 місць. Таким чином, вам не треба думати про те, як дістатися з Європи, ви їсте разом зі своїм автомобілем.