Як стежити за автомобільним акумулятором.

6-20-2019

Як стежити за автомобільним акумулятором.

Зима є випробуванням не тільки для людей і всіх живих організмів, але і для автомобілів в цілому та їх складових частин зокрема. У зимову пору року акумуляторна батарея розряджає свою ємність значно швидше, ніж в теплий сезон. Погодьтеся, що стихнути посередині зимової дороги – подія з розряду малоприємних. Адже навіть чекати приїзду евакуатора доведеться в холоді – машину адже не прогреешь. Тому необхідно не просто правильно експлуатувати акумулятор, але і дотримувати визначені правила його зберігання в холодну пору року. Акумуляторна батарея при її правильної експлуатації ніколи не підведе водія навіть у найлютіші морози. Не повністю заряджена батарея може не підвести в літні місяці, але відразу ж проявить себе не з кращого боку взимку. Тому необхідно взяти за правило перевірити, а в разі потреби навіть замінити акумулятор при входженні в осінньо – зимовий період експлуатації автомобіля. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://akbmarket.com.ua/14-dlya-podemnoj-tekhniki.
У сімействі сучасних акумуляторних батарей дуже важко відшукати обслуговуються, з – за чого при показнику видається струму нижче нормативного заміна акумулятора перед взимку – справа обов’язкова і незаперечна. Все залежить від фінансових можливостей автолюбителя і його переваг тій чи іншій марці виробника акумуляторів. Деяким вітчизняним автовласникам характерна така поширена помилка, як покупка і установка нового акумулятора з достовірно більшою потужністю, ніж це передбачено в технічних характеристиках автомобіля. В такому випадку страждає як генератор машини, адже на його частку припадає підвищене навантаження, так і власне сам акумулятор – встановлений генератор не в змозі повністю зарядити акумуляторну батарею, внаслідок чого термін її служби значно знижується. Перед установкою на автомобіль нового акумулятора необхідно перевірити полярність клем, щоб не трапилось халепи. На строк служби АКБ впливають умови зберігання та експлуатації.
Не подовжують термін експлуатації акумулятора часті запуски і короткочасні поїздки, коли акумулятор тільки розряджається, не встигаючи взяти заряд. Не менш згубні і проблеми в електричній проводці автомобіля, які безпосередньо відображаються на довговічності акумулятора. Навіть, здавалося б, така дрібниця, як слабке кріплення силових кабелів до клем АКБ, істотно знижують ресурс батареї. У зимовий час року на акумулятор навантаження істотно зростає. Не забувайте про те, що навіть лампочки стоп – сигналів спалахують частіше, ніж влітку. Тому взимку акумулятор вимагає до себе більш дбайливого поводження. Дуже важливо знати і дотримуватися правила зимової експлуатації акумуляторної батареї. Спробуємо розібратися, як уникнути прискореної розрядки акумуляторів узимку. Напевно багато хто з нас бачили, як один автомобіліст просить «прикурити» у колеги, так як за ніч його батарея повністю розрядилася під впливом низьких температур, а деякі і самі бували в ролі прикурюють.