Як тонувати вікна

5-9-2019

Как тонировать окна
Власники квартир в багатоповерхових будинках не з чуток знають про виснажливої високій температурі на балконі в сонячні літні дні. Багато намагаються захистити вікна балконів за допомогою жалюзі різних моделей, фіранки чи штори, таким чином, не дозволяючи нагріватися предметів, що знаходяться на балконі або в прилеглих кімнатах. Однак одним з найбільш ефективних, економічних та зручних способів облаштування захисту від сонця своїми руками є тонування балконів. Затонувати скла можна безпосередньо перед літнім сезоном, заздалегідь підготувавши своє житло до жаркої пори. Найбільш простий спосіб дзеркальної тонування балкона передбачає поклейку на поверхню вікна спеціальної плівки, яка завдяки своїм якостям і властивостям, здатна відбивати сонячні промені, не допускаючи нагрівання повітря або предметів всередині приміщення. Тонування балконів дозволяє в значній мірі знизити рівень потрапляє ультрафіолету в житлові приміщення, знизити інтенсивність впливу сонячних променів і виключити виникнення відблисків на екранах моніторів або телевізорів. Тонування балконів може бути здійснена кількома альтернативними і більш дорогими способами, які неможливі в домашніх умовах і затонувати скла своїми руками без спеціального обладнання не вийде. Цей спосіб передбачає розміщення скла в спеціальні вакуумні камери, в яких при особливих умовах на поверхню скла наноситься верства спеціального речовини.
Також хочемо вам порекомендувати tonirovka24.com.ua
Відсутність втрати оптичних властивостей вікна. Надійний захист від потрапляння ультрафіолетових променів та інфрачервоного випромінювання.
Вікна не проглядаються тільки в світлий час доби, у нічний же тонування балкона здається абсолютно марним, оскільки у разі наявності джерела світла зовні приміщення буде добре помітно що відбувається всередині. Перед тим як затонувати необхідну поверхню скла, необхідно точно обчислити загальну робочу площу скла. Тонування стекол на балконі повинна здійснюватися цільними відрізками, які не передбачають стиків. Для цього потрібно підбирати матеріал відповідного розміру.
Для початку необхідно вирізати відрізки плівки, якими буде здійснюватися тонування балкона. Потім м’яким гумовим шпателем розгладжується поверхню і видаляються повітряні бульбашки. Тонування балкона за допомогою плівки не займе багато часу, а результат цього процесу багато в чому забезпечить подальше комфортне перебування в квартирі в спекотні літні дні. Крім цього, балкон, тонування якого виконана у відповідності з усіма правилами, буде мати привабливий зовнішній вигляд за рахунок якостей сонцезахисної плівки.