Як упакувати і відправити товар на amazon і ebay

12-28-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати https://partnertrade.org/podgotovka-k-otpravke/

Сьогодні розповімо про те, що виділяє майданчик amazon на тлі інших (крім колосального річного обороту і стажу в онлайн-торгівлі) і робить її привабливою для мільйонів підприємців з усього світу. Ми поговоримо про програму fulfillment by amazon (fba). Багато питань і побоювання, що виникають перед запуском бізнесу на amazon, розвінчуються, як тільки стає ясним, що ж таке fba.

Трохи статистики

 • більше 2 000 000 людей використовують майданчик amazon для продажу своїх товарів;
 • продажі третіх осіб (тобто не самого amazonа) складають більше 45% щорічних продажів (березень 2015);
 • у 2014 році на amazon третіми особами було продано понад 1 млрд. Одиниць продукції;
 • за 2014 рік кількість продавців, що використовують складську програму fba, зросла до 65%;
 • на amazon свої товари реалізують підприємці з 185 країн світу, представляючи 480 000 міст в різних кінцях планети (на вересень 2014 року).

Статистика зростання числа продавців підтверджує стійко високий інтерес до даного майданчику. Не останню роль в цьому зіграла програма fulfillment by amazon.

Що таке fulfillment by amazon

Часто в картці товару на amazon, поруч з назвою продавця, можна побачити напис fulfilled by amazon. Це означає, що даний продавець використовує додатковий сервіс, значно спрощує йому життя. Але, зверніть увагу, є приємні плюшки і для покупців. Так, на продукти, що беруть участь у програмі fba, поширюються спеціальні умови доставки. Наприклад, безкоштовна доставка при замовленні на суму від .

Приклад товару, який продається зі складу програми fba

Fba-це спеціальний платний сервіс для продавців, що дозволяє використовувати складські потужності amazon. Цю програму можна вибрати для одного-двох, декількох або всіх товарів зі свого асортименту. Вибрані вами товари будуть зберігатися на ультрасучасних складах на одних полицях з товарами самого amazon.

Автоматизовані склади програми fulfillment by amazon. Максимум автоматизації, мінімум персоналу.

Такі склади (109 центрів) знаходяться вже в 33 штатах (дані на початок 2018) і їх кількість постійно збільшується. Це дозволяє компанії скорочувати час і вартість доставки. Крім зберігання, сервіс забезпечує маркування, доставку товарів споживачам, повернення товару, який не підійшов. Доставка здійснюється власним парком наземного транспорту або із залученням служб ups і fedex. Найближчим часом планується запуск доставки безпілотниками і це цілком реальний проект, як би футуристично це не звучало.

Як працює fulfillment by amazon

Схема роботи дуже проста. Ви замовляєте доставку з китаю, від обраного вами, постачальника, прямо на склад програми fulfillment by amazon. При цьому, необхідно буде попросити постачальника промаркувати товар спеціальними стікерами, які вам надасть сервіс (fba labeled inventory). Вони допоможуть вашому товару бути впізнаним і прийнятим на склад.

Схема роботи складського сервісу від amazon-fulfillment by amazon (fba)

Склади amazon працюють як годинник: всі процеси автоматизовані, втрата товару виключається. І сам товар, і осередки, де він зберігається, промарковані спеціальними кодами. Незважаючи на величезні площі стелажів, будь-який товар знаходиться дуже швидко. Вам залишається тільки моніторити кількість продукції в своєму особистому кабінеті і вчасно, у міру продажів, поповнювати залишки новими партіями.

Ваша основна частина роботи-заповнення карток товару, регулювання цінової політики, просування товару на сайті з використанням маркетингових інструментів amazon і відповіді на питання потенційних покупців. Всі замовлення amazon доставить самостійно, знімаючи з вас всю пов’язану з цим головний біль. І будьте впевнені-все буде зроблено на вищому рівні і навіть з наданням додаткового сервісу: об’єднання замовлень в одну доставку, повернення товару, який з якихось причин не підійшов. Для великого числа продуктів діє програма доставки протягом двох днів. Цілі компанії amazon скоротити час доставки ще більше, не втративши в якості послуг.

Найголовніше у всьому цьому процесі те, що покупці навіть не замислюються про те, чий товар вони купують: товар amazon або третьої сторони, представник якої живе в україні, росії чи індії. Ви вже ймовірно помітили, що всі сторінки оформлені в одному стилі і назва продавця на них не сильно виділяється. При цьому довіра до сервісу наскільки велика, що товари третьої сторони продаються також успішно, як і продукція самого amazona.

Скільки це коштує?

Такий сервіс безкоштовним бути не може. Незважаючи на додаткову плату, утримувану програмою fba, її використовують 73% продавців (дані на березень 2015).

Як розраховується вартість послуг fulfillment by amazon:

 • при розрахунку вартості враховується вага товару (ось чому ми рекомендували підбирати негабаритні і легкі товари);
 • витрати на зберігання (залежать від обсягу, займаного товаром);
 • включає в себе вартість підбору і упаковки товарів;
 • збір за доставку товару.

Розрахувати вартість послуг сервісу fba можна за допомогою калькулятора amazon. У нашому прикладі розрахункова вартість послуг сервісу fba склала ,25 (поле fulfillment cost subtotal).

Приклад розрахунків витрат на продаж товару на amazon за допомогою калькулятора маркетплейса

Щоб краще розуміти про які цифри йдеться, наведемо кілька значень з довідника fba. Рекомендуємо починати звикати до американської системи числення заходів ваги і довжини, працюючи з amazon вам доведеться оперувати футами і дюймами, а не звичними нам метрами.

 • вартість місячного зберігання продукції на складі amazon (для товарів стандартного розміру):– з січня по вересень – sh,51 за кубічний фут– — з жовтня по грудень – sh,68 за кубічний фут;
 • вартість обробки замовлення для товару стандартного розміру: .0 за одне замовлення;
 • підбір і упаковка товару стандартного розміру: ,04 для товарів, вартістю до .

Що таке товар стандартного розміру в розумінні amazon?

 • вага товару не повинна перевищувати 20lb. (трохи більше 9кг);
 • розмір по довгій стороні 18 ” або менше (приблизно 45,7 см);
 • розмір по короткій стороні 14 ” або менше (приблизно 35,5 см);
 • висота 8 ” або менше (приблизно 20см).

Для всього, що не вписується в стандартні розміри – діють спеціальні ціни, які, як правило, вище. Тому при виборі товару, додатково звертайте увагу на його габарити і вагу в упаковці.

Переваги fba для вас і ваших покупців

Чи є сенс платити amazon додаткові відрахування, вплутуючись в програму fulfillment by amazon? якщо підсумувати всі достоїнства, то отримаємо наступне:

 • з fba у вас немає необхідності взаємодіяти з кінцевими споживачами, а також мати власні склади в сша. Все бере на себе amazon: зберігання, доставку, роботу з поверненнями;
 • доступ вашим товарам до програми amazon prime memders (гарантія безкоштовної доставки протягом двох днів для платних акаунтів покупців);
 • доступність опції super saving shiping, яка дозволяє робити безкоштовну доставку для замовлень від . Поряд з попередньою програмою це робить ваш товар привабливішим на тлі конкурентів, які не використовують fba;
 • легкий доступ до міжнародних клієнтів, для яких товар з fba більш вигідний завдяки умовам доставки;
 • можливість використання сервісу fulfillment by amazon при продажах на ebay або зі свого власного сайту.

Якщо вас зацікавила ідея віддаленого запуску бізнесу в сша (на amazon.com) і ви хочете створити власний бізнес за кордоном, отримувати прибуток у валюті, мати величезний ринок збуту, причому, робити все це віддалено, без відряджень, офісів, складів, проблем з логістикою, тогдастановітесь учасників безкоштовного відеокурсу “перші кроки в amazon-бізнесі: з чого почати”прямо зараз.

Безкоштовна реєстрація на курс перші кроки на amazon

1 comment(s)

Привіт, хотіла б дізнатися приблизну вартість обробки fba 100 дитячих колготок