Як вибрати принтер етикеток

0
271

На правах реклами. Широке поширення принтерів для створення етикеток обумовлено високою економічністю способу друку і гарною якістю при виготовленні різних бирок, квитків, наклейок або чеків. Даний вид пристроїв відноситься до категорії спеціальних, тому при виборі варто враховувати ряд особливостей. Як класифікується принтер етикеток сьогодні?

За розмірами

Найпоширенішими пристроями вважаються портативні моделі. Вони мають автономне живлення і тому можуть вільно переноситися з одного місця в інше, що особливо важливо при роботі на складах і в підсобних приміщеннях. Принтери цього типу можуть розрізнятися по масі і габаритам. Ширина друкарської стрічки – до 5-ти див. Всі пристрої оснащені ручним різаком. Друк може бути кольоровою або монохромного.

Настільні пристрої можна бачити в офісах, магазинах або на пошті. Дані принтери мають корпус, виготовлений з металу, і встановлюються стаціонарно. Особливість цих моделей – швидкість друку до 10 см/сек. на стрічці шириною 11,8 см. При цьому використовується автоматичний різак. Блок живлення може бути зовнішнім або вбудованим. Ще один різновид принтерів відноситься до категорії промислових пристроїв. Це моделі, що забезпечують швидкість до 30 см/сек., характеризуються солідної масою (до 25 кг) і габаритами.
Как выбрать принтер этикеток

За методом друку

Усього їх два. Перший спосіб називається прямим. Тут в ході друку розігріта голівка принтера стосується термобумаги і залишає на ній зображення. Термотрансферний метод передбачає нагрівання барвника, який переноситься з стрічки на папір, картон або пластик. При виборі принтера етикеток також варто звернути увагу на спосіб підключення, дозвіл друку і додаткові функції. Це допоможе вам підібрати найбільш оптимальний за ціною і можливостями модель.