ЯК ВІДІПРАТИ ПЛЯМИ КРОВІ?

11-12-2019

Якщо Halloween пройшов на ” ура ” і ви максимально реалістично підготувалися до цього свята-ловіть парочку порад, як відіпрати з одягу плями крові 🙂 А відіпрати одяг можна замовити в хімчістці на сайті Уникс-Клин

При видаленні плям крові з одягу варто пам’ятати – ні в якому разі не пробуйте відіпрати їх гарячою водою. В іншому випадку такі забруднення не зникнуть повністю. Якщо пляма свіже, спробуйте відіпрати його холодною водою, а старе – теплою. Але в будь-якому випадку, зайнятися ліквідацією таких забруднень варто негайно – чим раніше ви почнете маніпуляції з річчю, тим краще. Застарілі плями виводяться набагато складніше. Не тріть місце забруднення. Краще покладіть річ в ємність з холодною водою не менше, ніж на пів години. Хочемо порекомендувати вибрати О нас

Отже, поради від фахівців нашої хімчистки для виведення свіжих плям:

  1. Помістіть забруднену ділянку тканини під струмінь холодної води.
  2. Варто обробити пляму перекисом водню – змочити нею ватний тампон і гарненько притиснути до місця забруднення. Це освітлить пігмент крові.
  3. Також можна натерти пляму господарським милом, а через годину помістити річ в пральну машинку. Якщо в ній є режим виведення плям – увімкніть його.
  4. Якщо забруднення зазнала річ з тонкої тканини (наприклад, з шовку чи шифону), ретельно змастіть пляма з обох сторін розведеним у воді картопляним крохмалем. Після того, як річ висохне, обтрусіть її і при необхідності виперіть.
  5. Що ж робити, якщо перераховані вище кошти не допомогли? Спеціальний засіб для виведення плям вам в допомогу. Але не забудьте вивчити інструкцію користування.

Якщо ж ви зіткнулися зі старим плямою крові, ось кілька способів, як його ліквідувати:

  1. Слід змочити пляму холодною водою і нанести на нього слабкий розчин нашатирного спирту (1 чайна ложка на склянку води), потім залишити на годину і випрати.
  2. Також є альтернатива з замочуванням в соляному розчині (4 чайні ложки на 1л води). Потім виперіть річ.
  3. Можливо, ви здивуєтеся, але в боротьбі з такими типами забруднень може допомогти також засіб для миття посуду.

Якщо нічого з перерахованого вище не допомогло, віддайте річ в хімчистку і забудьте про плями крові, як про Хеллоуїн кошмарі 🙂