Як відправити товари на amazon

12-28-2020
Как правильно подготовить товар к отправке на склад

 

 

 

Проаналізуйте ринок

Перед тим, як зареєструвати профіль на amazon або ebay, потрібно попередньо вивчити прямих конкурентів, які вже продаються в потрібній вам рубриці. Це допоможе зрозуміти, чи є взагалі сенс почати розміщувати свій товар на цих маркетплейсах, або ж конкурентів з високим рейтингом занадто багато. Також хочемо вам порекомендувати https://partnertrade.org/podgotovka-k-otpravke/ тут ви знайдете поради як правильно підготувати товар до відправки на склад.

Як зробити це на amazon:

 • зайдіть в розділ departments.
 • виберете потрібну вам групу товарів — наприклад, beauty&health, – і перейдіть в розділ best sellers.
 • вивчіть асортимент, фотографії, заголовки, описи та відгуки: у цьому розділі представлені найпопулярніші продавці і товари.
 • коли будете розміщувати свій товар, постарайтеся зробити це так само якісно: кілька чітких фото на білому тлі, заголовок з масою ключових слів, виразний опис.
 • подивіться, за яку ціну ваші конкуренти продають аналогічний товар, і опустіть свою. Але не забудьте про комісію маркетплейсу і ціну за доставку.

Як зробити це на ebay:

 • тут теж необхідно вибрати потрібну рубрику-візьмемо той же розділ»краса і здоров’я”.
 • потім натисніть “купити зараз” і налаштуйте найбільш затребувану сортування — ціна + доставка: по зростанню.
 • подивіться, що пропонує маркетплейс. Почитайте відгуки на товари і продавців. Так ви зрозумієте, що люди купують найчастіше, і в майбутньому зможете коректно і ефективно заповнити картки товарів.

Порада: правильні ключові слова в заголовку-запорука того, що клієнти точно знайдуть ваш товар.

Обліковий запис на amazon

У amazon є два типи акаунтів: індивідуальний (individual selling plan) і професійний (professional selling plan). Продавцеві належить вибрати, який з двох варіантів найбільше йому підходить. Якщо що, поміняти аккаунт можна в будь-який момент.

Перед тим, як зареєструвати аккаунт, потрібно заздалегідь відкрити рахунок в платіжній системі payoneer: російська банківська карта, яку ви вказуєте на сторінці реєстрації, потрібна тільки для підтвердження особи — вивести на неї гроші не вийде. А після можна переходити на сторінку реєстрації. Про те, як виводити гроші з системи payoneer, докладно написано в інструкції.

Індивідуальний аккаунт:

 • комісія 0,99$ з кожного продажу;
 • продаж не більше 40 одиниць товарів на місяць;
 • відсутність прав на buy box.

Професійний аккаунт:

 • фіксована абонентська плата 39,99$ в місяць;
 • право на buy box (але дається він не всім);
 • статус prime shipping (знак якості, який дається за своєчасне відвантаження товару і мінімальна кількість претензій по термінах і якості);
 • можливість працювати з фулфілмент-центрамиamazon (це логістика і склад на аутсорсі).

Buy box-це віджет з кнопкою “add to cart” на сторінці товару. Продавати кожен конкретний товар через buy box може тільки один продавець. Решта продавців такого ж товару потрапляють в блок “other sellers”.

Близько 75% всіх покупок на amazon здійснюються через buy box. Цей віджет виграють або продавці з хорошим рейтингом (швидка доставка, висока швидкість відповіді покупцеві та інші фактори), або ті, хто продає унікальний товар (але не завжди).

Продавці, які не отримали buy box, часто опускають ціну на

Інструкція про те, як створити аккаунт на amazon, є на багатьох сайтах, ось найдетальніша. Тим продавцям, які розраховують на велику кількість щомісячних продажів, найкраще вибрати професійний аккаунт.

Важливо: в залежності від категорії ваших товарів доведеться виплатити майданчику додаткові відсотки з продажів.

Профіль майбутнього продавця потрібно попередньо заповнити, а після amazon надішле вам на email документи на підпис (можна підписати електронно). Також доведеться пройти опитування.

Аккаунт на ebay

На ebay все трохи інакше. На відміну від amazon, у цього майданчика є російськомовний інтерфейс. Але зате всі грошові операції проходять через платіжну систему paypal: з нього росіянам не завжди буває зручно виводити кошти, а за транзакцію система бере комісію

Місцевим продавцям теж пропонується вибрати з двох аналогічних акаунтів: individual і business (якщо необхідно, можна змінити один на інший).

Індивідуальний аккаунт:

 • не потрібні документи про підприємницьку діяльність;
 • є обмеження на лістинги (розміщені картки товару) і кількість кожного товару;
 • обмеження на виручку (не більше 1000$ в місяць);
 • але всі обмеження знімаються через 90 днів після першого продажу.
 • зареєстрована компанія або іп (у вас на руках повинні бути всі офіційні папери);
 • продажі під власним брендом, можна бути офіційним реселером.

Збори за продажі на ebay бувають різні — докладніше про них читайте в спеціальному розділі. Стандартні збори виглядають так:

Якщо раніше ви продавали товари тільки по росії-власними силами через інші маркетплейси, – краще почати з індивідуальних акаунтів. Їх достатньо, щоб зрозуміти, в який бік рухатися далі. До того ж, на

Якщо у вас магазин на еквіді, касу купувати необов’язково. Залежить від того, чи продаєте ви офлайн і яке платіжне рішення виберіть.

Важливо: заздалегідь відскануйте закордонний паспорт, установчі документи компанії і виписку з банківського рахунку, який існує більше 90 днів (для amazon). Кожен користувач цих маркетплейсів проходить верифікацію після реєстрації-все це потрібно буде відправити адміністраторам.