Як відремонтувати турбіну

5-28-2019

Как отремонтировать турбину
Відправити турбокомпресор на ремонт з іншого міста Ви можете через представництва перевізників.
Також хочемо вам порекомендувати https://turbo-plus.com.ua/
Практично кожна деталь автомобіля передбачає наявність настільки непомітно деталі, як турбіна. В роботі двигуна на неї покладена важлива роль. Саме вона посилює його потужність у кілька разів. По закінченні певного часу турбіна приходить в непридатність, що тягне за собою несправності і неполадки. В даному випадку необхідно відремонтувати турбіну. Більше десяти років відбувається строк експлуатації пристрій турбокомпресора – за весь той час турбіна залишається в ідеальному стані. Її деталі працюють в масляній середовищі під тиском – всі ці фактори успішно уповільнюють процес зносу. Перша – розбалансування турбіни допомогою надходження на лопатки з компресорного колеса брудного повітря. Друга дуже поширена причини – то невідповідне масла, яке повинно використовуватися автовласником згідно технічної інструкції про експлуатації авто. Бензин низької якості, догораюче в процесі вихлопу, теж стає причиною суттєвої деформації турбіни. Завжди повинна бути дотримана точно налагоджена дозування в циліндр бензину. Всі поломки можуть бути досить швидко виправлені, якщо за них вчасно взятися. Необхідно пам’ятати, що відремонтувати турбіну набагато дешевше, ніж купити нову.
Ремонт турбокомпресорів – процес складний і копіткий, вимагає підвищеної акуратності й уваги майстра, який відмінно розбирається в своїй справі.
Відмінна риса компанії – команда высококвалифицифрованных фахівців, які мають багато років роботи за своїми плечима у сфері турбокомпрессорного ремонту.
Фахівці компанії здійснюють ремонт турбокомпресора на будь автомоделі, будь то вантажна чи легкова машина. Крім того виявлять неполадки турбін і зможуть їх усунути завдяки спецтехніці.
До ремонту кожного автомобіля механіки мають особистий підхід.
Всі необхідні операції здійснюються на сучасному обладнанні, які використовуються також світовими заводами – виробниками турбодеталей. Варто відзначити, що всі технічні норми фахівці строго дотримуються при ремонті. Це є черговим доказом професійного рівня як компанії, так і її працівників. При установці турбін використовуються або відремонтовані, або зовсім нові агрегати, однак не обходиться ремонт комплектуючих світових виробників: Garrett, Turbo International, Holset, Borg Warner, Melett, MHI – всі вони у компанії в наявності.
Ремонт турбін і турбокомпресорів виконує ремонт турбін, відрізняється відмінною якістю, який є наслідком професійного підходу до справи.
Одна з найважливіших операцій – балансування, оскільки без неї неможливо здійснити якісний ремонт.