Як влаштувати день народження в офісі.

4-2-2019

Як влаштувати день народження в офісі.

Набридли нудні посиденьки в ресторані або одноманітні клуби на день народження. Ніяких цікавих концертів немає, а на подорож не вистачає часу або грошей. Але не дивлячись на це, ти все одно хочеш активно і незабутньо провести цей день або влаштувати свято близькій людині. Здивуй своїх друзів — нехай вони говорять про твоєму святі весь наступний рік. Захоплюючі пригоди, містичні загадки, стародавні легенди — квест – кімнатах можна поринути в цю атмосферу великої подорожі і уявити себе справжнім героєм якого – небудь епічно роману. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі заказ торта на день рождения с доставкой.
Зазвичай, квест – кімнати розташовані в невеликих цокольних приміщеннях і не розраховані на «afterParty». Але в QuestGuestHouse все абсолютно по – іншому. Тут Вас чекає велике креативно – ігровий простір, а також відразу 5 квест – кімнат різних тематик.
Креативно – ігровий простір організовано таким чином, щоб гості залишалися і після квесту, і приємно проводили час у креативно – ігровому просторі, облаштований за типом «антикафе», за чашкою чаю, обговорюючи пройдений квест або граючи в настільні ігри та приставку. Так що QuestGuestHouse — ідеальний вибір для насиченого і незабутнього свята з компанією близьких друзів. У кожній квест – кімнаті може грати команда від 2 до 5 осіб. Оскільки на твій вибір — цілих 5 локацій – загадок, то одночасно у квест може грати до 25 чоловік, так що цей варіант підійде і великим компаніям.