ЯК ВИБРАТИ АДВОКАТА

3-26-2019

Звичайно, з цим твердженням, в якійсь мірі, можна погодитися. Досвід – справа велика. Однак варто відзначити, що “вікові” адвокати здобували освіту в епоху Радянського Союзу, коли законодавство було значно менш мобільним. В даний час російська юриспруденція схильна до постійних змін. Хороший адвокат повинен постійно стежити за змінами в Законодавстві та бути в курсі будь-яких поправок, внесених в той чи інший закон.

Рекомендуємо вибрати тут

Крім того, ні для кого не секрет, що швидкість обробки інформації з віком зменшується, та й пам’ять дає збої. Молоді адвокати, які тільки “заробляють” собі ім’я, ставляться до будь-якої справи більш уважно. Вони намагаються, щоб довірителі залишилися задоволені послугами адвоката і рекомендували його своїм знайомим.

Помилка друге-хороший адвокат коштує дорого!

Багато громадян впевнені, що чим вище гонорар у адвоката – тим у них більше шансів виграти суд. Нічого подібного. Наприклад, досвідчений адвокат, який надає юридичні послуги в Солікамську, Базік В. І. впевнений, що гонорар адвоката повинен залежати виключно від складності справи. За ім’я – платити гроші нерозумно. Потрібно платити за якість наданої послуги. Ідеальний результат можна отримати і за невеликі гроші. Тому, перш ніж вибрати послуги адвоката в Солікамську, потенційні клієнти повинні ознайомитися з розцінками і провести порівняльний аналіз.

Помилка третя – обіцянка 100% результату.

Жоден професійний і відповідальний адвокат не дасть своєму довірителю 100% гарантію, що він виграє справу. Адвокат – як лікар. Адже навіть, вирізаючи звичайний апендицит, існує ймовірність (нехай зовсім маленька) летального результату. При розгляді будь-якої справи в суді, є ймовірність появи фактів, на які адвокат навіть самий грамотний не може вплинути.