Як вибрати айфон

4-24-2018

Корпорація Apple займається виробництвом планшетів, смартфонів, плеєрів, програмного забезпечення, а також розробкою операційних систем з графічним інтерфейсом. Її штаб-квартира розташована в Каліфорнії, в Купертіно.
Компанія прославилася завдяки постійному впровадженню інноваційних технологій в свою продукцію і бездоганного дизайну розроблюваної техніки. Створена керівництвом репутація порівнянна з культом. Пропоную купити iphone 5s 32 gb gold

Мільярди людей на всіх континентах залишаються прихильниками «яблучних» товарів вже на протязі багатьох років. При цьому Apple за ринковою капіталізацією твердо стоїть на першому місці у світі, випереджаючи конкурентів. За останніми підрахунками дохід склав близько 900 млрд доларів.

Компанії належить мережа роздрібних магазинів Apple Store, де реалізується частина продукції. Більше чотирьох сотень торгових точок працюють на території Америки, Канади, Великобританії, Японії та інших країн. Інші товари продаються через онлайн-сервіси iTunes Store і App Store.

На вітчизняному ринку корпорація міцніше влаштувалася в 2007 році, відкривши російське представництво. З того часу фірма почала ще більш активний розвиток на нашій території.

На даний момент тут діють більше десятка бізнес-партнерів, працює власний магазин Apple, обрано понад п’яти компаній-імпортерів і відкритий російський сегмент Apple Online Store.

Принцип роботи і пристрій айфона
Принцип роботи і пристрій айфона

iPhone – це серія мультимедійних смартфонів, які розроблені компанією Apple. Всі апарати знаходяться під управлінням iOS. Це трохи спрощена і оптимізована версія операційної системи macOS, призначена для функціонування на мобільних пристроях.

Важливо знати: Чим відрізняється айфон від смартфона
Простіше кажучи, айфон включає в себе можливості телефону, аудіо-та відеоплеєри, а також персонального комп’ютера. З його допомогою можна здійснювати не тільки дзвінки, але і створювати конференції прямо під час розмови.

Візуально iPhone являє собою блок, який можна розібрати лише в спеціальній сервісної майстерні. Його екран зібраний з двох компонентів: дисплея, де відображається інформація, і сенсорного екрану, який розміщений поверх.

Скло на лицьовій частині має олеофобне покриття, завдяки якому відштовхується від поверхні жир. Апарат працює як в портретній так і альбомній орієнтації, яка управляється за допомогою спеціальної кнопки перемикання.

Види айфонів
iPhone 5S
IPhone 5s

Айфон 5S є приймачем знятого з продажу iphone 5. З особливостей можна виділити сканер відбитків пальців, який був вбудований в кнопку «Додому», розташовану в нижній частині відразу під екраном.

На борту є 64-розрядний процесор замість 32-бітного, який більше не буде підтримуватися компанією. Операційна система оновлена до 11 iOS. Додалися нові колірні оформлення корпусу: золотий і «космічний сірий», а класичний чорний був прибраний.