Як вибрати акумулятор для навантажувачів

7-10-2019

Как выбрать аккумуляторы для погрузчиков
В системі поставок компанії значний сегмент займає спеціальна тягова батарея. Продукція відрізняється великим діапазоном габаритів, параметрів ємності, номінальної напруги і призначена для різних видів навантажувальної та складської техніки, транспорту, що працює на електричній тязі, прибиральних машин, джерел безперебійного живлення та іншого обладнання.
Також хочемо вам порекомендувати https://akbmarket.com.ua/14-dlya-podemnoj-tekhniki
Завдяки таким особливостям тягові акумуляторні системи чудово функціонують в жорстких умовах при максимальному навантаженні. Вони розраховані на багаторазові періоди заряду і розряду, деякі сучасні моделі налічують полуторатысячную циклічність.

Обслуговування джерел електроживлення вимагає наявності різноманітних пристроїв. Тому пропонує клієнтам ряд супутніх приладів. Споживач може замовити зарядні пристрої класичного зразка, які підходять для моделей з рідким електролітом, або вибрати високочастотні універсальні екземпляри. У номенклатуру поставок входять також периферійні пристрої: системи, призначені для перемішування електроліту і централізованого додавання води. Вся продукція відповідає високим європейським стандартам і підтверджується сертифікатами національної системи .

Зверніть увагу на вигідну пропозицію. Ви можете замінити використані елементи, що відпрацювали свій експлуатаційний термін, на нові екземпляри батарей і отримати економію коштів. Інструкцією розробників і виробників забороняється самостійна розбирання і ремонт батарей, оскільки в них містяться шкідливі речовини. Така робота повинна проводитися тільки спеціалістами. має сервісним центром і штатом професійних майстрів. Ви також можете отримати необхідну інформацію як вибрати комплектуючі (тягова батарея) для техніки у відповідності з необхідними параметрами та консультацію щодо правильної експлуатації обладнання.

Можливо Вам також будуть цікаві категорії продукції: акумуляторні батареї для навантажувачів, акумуляторна батарея, акумулятори для навантажувачів, батарея для навантажувачів, батарея для робокара, батарея для транспорту, батарея для штабелера, гелеві акумулятори, тягові акумулятори.