Як вибрати антикражну систему

1-3-2020

Протикрадіжні системи дозволяють збільшити прибуток торгової точки при мінімальному контролі за товаром з боку менеджменту і власників. Спеціальна сигналізація антивор спрацьовує при попаданні протикрадіжних датчиків в поле дії антен системи. рекомендуэмо антикражная система

Протикражні системи, представлені в нашому каталозі, можна використовувати в:

Продуктових гіпермаркетах і супермаркетах
Магазинах алкогольної продукції
Магазинах електроніки
Аптека
Канцелярських і книжкових магазинах
Магазинах парфумерії та косметики

Існують 3 типи антикражних систем: радіочастотна, акустомагнітна і електромагнітна. Кожна з них має свої переваги і вибирається в залежності від заданих параметрів: середнього кількості відвідувачів торгової точки, вартості товару, його ваги і об’єму.

Акустомагнітні системи працюють з металевими товарами і тому відмінно підходять, наприклад, для магазинів електроніки. Їх показник виявлення — близько 95%. Безсумнівний плюс таких систем-можливість влаштування широких проходів і стійкість до перешкод. Ці системи регулярно вдосконалюються (з моменту їх створення в 1968 році). Відповідно, знижується ціна на даний вид протикрадіжні обладнання.

Електромагнітні системи
Електромагнітні системи зазвичай використовуються в гіпермаркетах, магазинах косметики, аптеках. Їх відсоток — близько 75% при наявності декількох етикеток. Можливі помилкові спрацьовування. Магнітна смуга датчика така ж, як на грошових купюрах. Електромагнітні ворота коштують дорожче радіочастотних, але датчики для них найдешевші.

Протикрадіжні системи дозволяють зручніше контролювати процес торгівлі в магазинах з вільною викладкою товару. Надійність, точність спрацьовувань, а також сучасний дизайн і функціональність залишають задоволеними як власників, так і покупців.