Як вибрати бар

9-18-2018

Как выбрать бар
Тут все просто – який формат закладу такий вибір. Для кіоску, їдальні або забігайлівки-пиріжкової, де кава – не основний продукт споживання, буде актуальніше автомат. Але якщо у вас в планах відкрити кафе, бар або ресторан, де клієнт буде більш вимогливий до якості кавового напою, то однозначним вибором стане ручна постова кавомашина.
Також хочемо вам порекомендувати https://tomato.ua/
Для невеликого або середнього закладу добре підійде двох постова, рідше трьох постова, кофемашина. У просунутих моделях таких машин може бути кілька бойлерів, з окремими параметрами температури і тиску, таким чином можна готувати одночасно кілька різних сортів (купажів) зернової кави, тому як для одного сорту буде краще більш низька температура, а для іншого більш висока. Це передбачає і наявність декількох кофемолок – кожна зі своїм помелом під своє зерно.
На цьому необхідно визначитися, що саме Вам краще підходить і в яких умовах буде працювати кофемашина. Наявність водопроводу в наших реаліях зовсім не означає, що проблеми з підключенням у Вас вже немає, бо якість водопровідної води, яка без правильної фільтрації, в кращому випадку буде підходити для миття посуду, але ніяк не для приготування кави або їжі, та й сама машина буде вимагати частого і не дуже дешевого обслуговування, чищення і перенастроювання. Другий момент – спосіб нагріву бойлера і його обсяг. Їх буває декілька: електричний, газовий і комбінований, в якому поєднується і газ, і електрика. На цьому етапі Вам треба буде підрахувати що вигідніше саме для Вашого закладу, чи є в приміщення газ, яка стабільність електромережі під навантаженням, бувають перебої з електро – та водопостачанням.
Мета будь-якого бізнес-проекту-це прибуток, а звідси слідує, що чим довше період окупності устаткування тим менше прибуток, так? Правильну відповідь і так, і ні, оскільки купивши дешеве обладнання Ви згодом будете витрачати більше на його обслуговування і ремонт, а час простою в результаті поломок також буде приносити збитки. Якщо вибирати в певному обмеженому бюджеті, наприклад 3000 євро, то не варто купувати нову, «майже італійську» трьох постову кавоварку і таку ж кавомолку, тому термін її роботи буде обчислюватися роками, а не десятиліттями, як продукція італійських фірм виробників лідерів цього сегменту. З таким бюджетом раціональніше розглянути кофемашину топових брендів, колишню у вживанні, але професійно відновлену, для якої завжди буде в наявності повний асортимент комплектуючих, витратних матеріалів, аксесуарів і запчастин, ніж нового одноразового азіата. Великий вибір б/у кавоварок від світових брендів в ідеальному стані можна знайти на нашій сторінці про б/у кавомашини. А ось кавомолку слід брати нову.