Як вибрати бітумну черепицю

2-3-2020
Картинки по запросу "Як вибрати бітумну черепицю"


Бітумна черепиця — самий популярний матеріал для покрівлі. Останнім часом саме бітумної покрівлі віддають перевагу із – за доступної ціни і високої якості, а також чудових естетичних характеристик (вишуканої форми, оригінальних класичних кольорів). У порівнянні з іншими покрівельними матеріалами м’яка черепиця підходить навіть для будівель складних архітектурних форм. За допомогою такої покрівлі можна втілити в реальність дах з куполами, химерними вежами і навіть зі складними переходами. Також хочемо вам порекомендувати http://katepal.com.ua/

Врахуйте: твердий матеріал для покрівлі для таких цілей не підійде. Не дивлячись на те, що черепиця має м’які шари, вони чудово поглинають шум дощу і вітру. Звукоізоляція приміщення буде забезпечена без використання додаткових шумоізоляційних матеріалів. До того ж, у порівнянні з металочерепицею цей варіант позбавить від стукоту по даху навіть під час зливи або дощу з градом. Ви зможете займатися своїми справами і не залежати від погодних умов ні вдень, ні вночі. Купити м’яку покрівлю вигідно тим, хто хоче підібрати красиву і довговічну дах. Ця дах може прослужити до 50 років і довше без необхідності спеціального догляду. Черепиці не страшний ультрафіолет, мороз і корозія. Більш того, покрівля не надає великого навантаження на конструкцію дачі, заміського котеджу або іншої будівлі.

Багато хто не поспішають купувати гнучку покрівлю, помилково вважаючи, що у неї «бідна» кольорова палітра. Шикарним колірним асортиментом відрізняється і м’яка покрівля. Красива покрівля — м’яка черепиця, в чому переконалися багато власників заміських будинків. Тільки з її допомогою можна виправити невеликі і навіть самі істотні дефекти будівлі, забезпечити герметичність стиків, вберегти внутрішні приміщення від освіти цвілі і грибків. Крім того, матеріал простий в укладанні і монтажі, що дозволяє швидко звести дах і закінчити ремонт. Врахуйте: для укладання м’якої покрівлі потрібно забезпечити тверда і міцна основа. Для цього чудово підійде будівельна плита OSB або фанера. Щоб прикріпити ці матеріали до кроквяної конструкції використовують саморізи. Після цього монтують саму покрівлю. В представлена м’яка черепиця, ціна якої зазначена в прайс – листах.