Як вибрати бітумну черепицю

2-3-2020

not found
Бітумна черепиця міцно і надійно закріпилася на ринку, як один з найбільш затребуваних покрівельних матеріалів. Вибір м’якої черепиці величезний, і, якщо не знати алгоритм підбору, можна і зовсім придбати невідповідний варіант. Як зробити правильний вибір і на чому потрібно робити акценти, пропонуємо вам дізнатися з цього матеріалу.
Також хочемо вам порекомендувати http://katepal.com.ua/
Перед тим, як перейти до питання, яку м’яку покрівлю вибрати, розглянемо, що ж це за матеріал з бітуму і які його основні особливості.
Але кількість шарів, насправді, більше, ніж три. Звертайте увагу на якість клейкої основи, щоб бітумна м’яка покрівля надійно фіксувалася і щільно прилягала до бази.
Ще один пункт, яким варто приділити увагу, перш, ніж перейти до питання, яку бітумну черепицю вибрати – це особливості її експлуатації.
Саме час перейти до рекомендацій з вибору гнучкої черепиці.
Почнемо з того, що у виробництві м’якої черепиці використовується різний бітум. Класикою вважається окислений, тобто пройшов обробку киснем, отримуючи в результаті окислення ті самі переваги у вигляді гнучкості, в’язкої структури і теплостійкості.
Другий варіант – модифікований бітум, до складу якого вводяться різні модифікатори, поліпшують фізичні і хімічні властивості матеріалу. Це може бути штучний каучук, атактичний поліпропілен та інші штучні речовини. Як вибрати гнучку черепицю правильно. Вибираючи в якості грануляту між крихтою сланцю і базальту, рекомендуємо віддати перевагу другому.
Вибираючи форму і забарвлення, орієнтуйтеся на колірні поєднання і власні уподобання. Хоча у світовому виробництві прийняті стандарти шести основних форм нарізки бітумної черепиці (цегла, прямокутник, ромб і т. ), у кожного виробника є свої унікальні серії, які заслуговують вашої уваги.
Не завжди найдорожчий матеріал буде самим якісним. Це факт, який навіть не потребує підтвердження. Тим не менш, ціна нижче середнього, швидше за все, говорить про покрівельному матеріалі не найвищої якості. Для остаточного ухвалення рішення, залишилося розібратися з цінами і виробниками. Адже тепер ви вже знаєте, як вибрати м’яку черепицю за її властивостями.
Купуючи бітумну черепицю, обов’язково ознайомтеся з специфікаціями та сертифікатами виробника. Тільки комплексний підхід до вибору м’якої покрівлі дозволить вам підібрати відповідний матеріал для вашого даху.
Отримуйте першим гарячі пропозиції, акції та новинки. Дніпровська набережна, 17 – А, корпус , 3 поверх, оф.