Як вибрати бітумну черепицю

11-3-2018

Как выбрать битумную черепицу
Завод Katepal Oy є провідним у Фінляндії виробником гнучкої черепиці та інших бітумних виробів. Компанія заснована в 1949 році і за цей час продукція під маркою ruflex (Katepal) зайняла лідируючі позиції не тільки в Скандинавії, але і інших країнах Європи, Росії, Близького Сходу та Азії. Виробничі підприємства заводу Katepal Oy розташовуються в р. Лемпяяла, в 150 км на північ від Гельсінкі.
Також хочемо вам порекомендувати мягкая кровля цена украина
Корпорація TEGOLA світовий лідер у сфері виробництва м’якої покрівлі для скатних дахів. Модельний ряд гнучкої черепиці від TEGOLA на сьогоднішній день включає 17 моделей і більш ніж 200 відтінків, від бюджетних до елітних варіантів. У Тегола існує лінійка моделей гнучкої черепиці аналогів якої немає серед інших виробників (моделі з мідним покриттям та інші). Пояснюється це тим, що у Тегола дуже серйозна наукова база розробки і тестування матеріалів.
як підприємство, почав свою історію в 1951 році. Це сімейне підприємство почало своє існування зі створення гідро-ізолюючих матеріалів на основі бітуму.Спочатку IKO орієнтувався на рулонні покрівельні матеріали. Продукція IKO використовувалася для швидкого будівництва будівель в США в 50-60-ті роки.З 1970 року IKO початок просування своєї продукції в Європу. Приблизно в 1985 році IKO переорієнтував свої заводи на виробництво м’якої покрівлі у вигляді черепиці.
Корпорація GAF веде свою історію з 1886 року. З кінця 19 століття і по сьогоднішній день, GAF диктує моду на покрівельні покриття. У США і Канаді корпорація GAF – це виробник №1 бітумної черепиці, як для приватного будинку, так і для комерційного. Ця компанія випускає свою продукцію на 26 заводах по всій Північній Америці. За весь час, що існує корпорація GAF, кожен третій житловий будинок у Канаді і США покритий гнучкою черепицею GAF. Черепиця GAF експортується в Європу та інші країни світу. Сьогодні GAF – це дійсно бренд №1 в покрівельних матеріалах у всьому світі. Більше 100 літній досвід виробництва та експлуатації бітумна черепиця GAF, дозволяє з упевненістю говорити про те, що покрівля від корпорації GAF – одна з найкращих і надійних покрівельних матеріалів у світі.
Фінський концерн LEMMINKAINEN заснований в 1910 році. удосконалював технології в будівництві та виробництві матеріалів, виходячи з практики їх застосування на своїх будівельних об’єктах. До 100-річного ювілею виробник вивів на ринок інноваційні продукти преміум-класу, ламають традиційні уявлення про такому покрівельному матеріалі як бітумна черепиця.