ЯК ВИБРАТИ БІЖУТЕРІЮ

5-25-2018

Навіть прихильники мінімалізму зазвичай не виходять з дому без прикрас — хоча б пара сережок та тонке колечко з благородного металу в їх образі все одно присутні. Причини зрозумілі: аксесуар, підібраний зі смаком, стає яскравим акцентом і робить цікавіше навіть самий нудний образ. Рекомендую купить бижутерию оптом

Щоб вибрати біжутерію правильно, достатньо врахувати кілька важливих нюансів.

Основні правила вибору прикрас
Не купуйте біжутерію, якщо мають намір носити її разом з дорогоцінними металами. Можливо, на перший погляд вам здасться, що ніякої різниці немає, але насправді вона колосальна. Це виглядає безглуздо і дешево.
Враховуйте, що чим будете носити, і ніколи не надягайте більше двох предметів відразу, інакше будете виглядати, як новорічна ялинка. Кільце і підвіска — цього цілком достатньо. Сережки і браслет — відмінний вибір. Всі чотири предмета разом — вже перебір.
Розмір прикраси має значення. Наприклад, якщо ви купили одну масивну річ, інші повинні бути мініатюрними, інакше кожна з них почне тягнути ковдру на себе.
Враховуйте, як ви складені. Дівчатам з пишними формами на-віч і масивні, і невеликі прикраси, а ось власницям майже підліткової фігури краще не купувати великі ланцюги і значні підвіски.
Не скупіться на біжутерію: дорогі прикраси можуть виглядати краще, ніж будь-який виріб з дорогоцінного каменю, а ось дешеві видно за версту. У них і ви самі будете виглядати дешево.
Не забувайте озиратися на гардероб: купувати прикраса, яке не поєднується ні з однією вашої річчю, явно не варто.
Вибираємо біжутерію з нагоди
При виборі прикрас на день слід враховувати обстановку, в якій вам належить перебувати. В офіс не варто надягати розкішні гарнітури в східному стилі, а на побачення можна дозволити собі вибрати щось більш яскраве.

Робота
Якщо в одязі ви дотримуєтеся ділового стилю, намагайтеся, щоб прикраси були песимістичними — ніяких яскравих страз, лаконічний дизайн, стримана колірна гамма будуть як не можна до речі. А ось якщо після роботи ви зібралися в кафе з друзями, можете прикрасити піджак яскравою привабливою брошкою.

Вечірка
Експериментуйте скільки завгодно — чим яскравіше прикраса і незвичніше його дизайн, тим краще. Максимум страз і блиску! Химерні форми! Не біжутерія, а концентроване божевілля — але божевілля стильне.

Культурний захід
Під цим визначенням зазвичай мається на увазі похід в театр або дорогий ресторан. У даному випадку краще вибрати одну прикрасу, але эелагнтное і вишукане: незвичайне кольє, нитку перлів або гарну брошку. Ключове поняття, на яке слід орієнтуватись — стриманий шик.

Весілля
У цей важливий день вибору прикрас потрібно приділити пильну увагу. Можете обрати кілька предметів в одному стилі, а можете відразу придбати весільний стіна (найчастіше їх роблять з перлами). Найчастіше наречені воліють діадеми — незвичайні і витончені, більш масивні і прикрашені дорогоцінними каменями.

Відпустку
Якщо ви збираєтеся на море або за місто, радимо придивитися до біжутерії з етнічними мотивами, виконаної з натуральних каменів. З вільними яскравими сарафанами такі прикраси виглядають просто чудово.

Що ще потрібно враховувати?
Звертайте увагу на те, які кольори вам підходять, а які ні, і при виборі підвіски, намиста або кольє дивіться на виріз сукні або блузи: деякі носять зовсім не поєднуються одяг і прикраси. І, зрозуміло, орієнтуйтеся на стиль, який вважаєте для себе близьким — якщо вам по душі стімпанк, то не варто надягати етніку і переживати, що ви відчуваєте себе не в своїй тарілці.