Як вибрати бізнес ланч здорового харчування

7-4-2019

Как выбрать бизнес ланч здорового питания
Всім було цікаво оцінити бизнес ланч днепр і дізнатися, в чому полягає його особливість. Так що коричневий інтер’єр в одну мить змінив зелений.

Зеленою тканиною були обтягнуті крісла і стільці, які дісталися від колишніх господарів кафе.
Кілька диванів і столиків в обідній час пустували, тому ми вибрали вдале місце під стіною.
Вони стали “ще смачніше”, коли чарівна бармен повідомила, що вони без яєць, барвників та консервантів. Але не тільки солодощами приваблювала барна стійка.
Натюрморт доповнювали букети з пижма і ялинові шишки. Воду тут готують свою, особливу. У ньому не вказувалося, з яких інгредієнтів складаються страви.
Більш того, не було певних страв.
Вона була з натуральних матеріалів – дерева і глини. Даний факт обрадував, правда, не всіх. Особливу багато найменувань було в ”
Мені б хотілося спробувати щось з Тофу. З Тофу у нас салат з пророщеної гречки, з листям салату, петрушки, помідором. Все це заправлений оливковою олією.
Тофу не було, як і сирних паличок, які зацікавили любительку традиційної кухні. Це сир Панір, обсмажений у горохової борошна.
У ньому несильно відображено сирний смак, але він не прісний. До речі, з таким же паніром в  подавався гороховий суп.
Винятком, виявився тільки сирний суп, який був прісним.
Виходить справжній продукт рослинного білка.
Сейтан подали з прісною коржем.
А ось з рибою була зовсім інша історія.
А крім того окремо подали соєвий соус.
А от солодощі ми попросили загорнути з собою.
Рідке мило, серветки біля умивальника були на місці. Увагу привернула картина в туалеті. Крім того, незрозуміло було призначення таблички для графіка чергувань. Але самого графіка на ній не було.
У кафе оригінально не тільки назва, але й зміст, підхід до клієнтів і подача блюд. У той же час, філософію і настрій його власників, як здалося на перший погляд, зрозуміти може далеко не кожен. Але, здається, саме бажання господарів готувати здорову їжу, можна вже високо оцінити.
.