Як вибрати блок живлення

4-4-2019

Как выбрать блок питания
Якщо блок живлення вашого ноутбука перестав працювати або ви просто його втратили, то ви напевно зіткнулися з проблемою вибору нового блоку живлення. У цій статті ми розглянемо як підібрати зарядний пристрій яка буде підходити саме до вашого ноутбука. Що потрібно знати для вибору блоку живлення.
Також хочемо вам порекомендувати https://tattooline.com.ua/bloki-pitaniya/bloki-critical
Характеристики: напруга, сила струму і потужність.
Блок живлення для ноутбука як і всі джерела живлення мають 4 основні характеристики. Вихідна напруга (OUTPUT) — напруга на виході блоку живлення. Дуже важливо щоб вихідна напруга блоку живлення не було значно більше значення харчування зазначеного на нижній частині ноутбука.
Використання блоку живлення з високим або дуже низьким вихідним напругою може бути небезпечним для вашого ноутбука. Хоча в ноутбуці встановлена спеціальна захист яка просто не включить ноутбук при подачі не правильного напруги, підключення джерела живлення з високим напруга момент вивести і ладу материнську плату ноутбука. Вихідний струм — вказує який струм в амперах (А) або милі амперах (м. Часто на блоках живлення вказують тільки вихідну потужність і не пишуть значення вихідного струму, так як значення струму можна легко розрахувати за формулою знаючи вихідну потужність. Якщо струм або потужність на виході блоку живлення значно менше необхідної для ноутбука це може істотно скоротити час роботи блоку живлення і прискорити його вихід з ладу. Перед купівлею нового блоку живлення уважно вивчіть інформацію на нижній кришці вашого ноутбука. Більшість великих брендів випускає стандартні блоки живлення, які підходять для ноутбуків певної марки рідше лінійки або моделі. Так само, пам’ятайте, що різні бренди ноутбуків використовують різні роз’єми для блоків живлення. Уважно вивчіть роз’єм свого блоку живлення перед заміною.
У цій таблиці представлені типи штекерів блоків живлення у відповідності з виробником блоку живлення. Добавте наш сайт в закладки. Ремонт поломок будь-якої складності, заміна комплектуючих: HDD, SSD, заміна матриць.