Як вибрати чоловічу шкіряну куртку

11-23-2018

Обзор о мужских кожаных куртках

Чоловіча шкіряна куртка рано чи пізно з’являється у гардеробі кожного чоловіка, а найчастіше ще в дитячому і підлітковому віці шкіряна куртка стає одним з найулюбленіших елементів верхнього одягу і майже культовою річчю, і все це з-за прекрасних естетичних і експлуатаційних властивостей матеріалу, з якого зшита куртка – шкіри . Хочемо порекомендувати купити чоловічу шкіряну куртку здесь по найкращій ціні

Шкіра здавна вважається одним з кращих матеріалів для верхнього одягу. Люди тисячоліттями використовували її чудові практичні властивості як матеріалу:

м’якість,
здатність дихати і утримувати тепло,
відносно висока міцність і довговічність виробів зі шкіри,
зручність при носінні.
Не дивно,що мода на одяг зі шкіри ніколи не проходить.

Шкіряна куртка виріб універсальний. У шкіряній куртці жарко (оскільки вона дихає),вона не промокає і не брудниться критично, не вимагає прання і спеціальних методів чищення. В Україні в силу особливостей клімату шкіряний одяг, і зокрема шкіряні куртки, користувалася незмінною популярністю у всіх верств населення. Одягаючи шкіряну куртку того чи іншого стилю людина підкреслює свою приналежність до тієї чи іншої соціальної групи, акцентується на престижності і матеріальному достатку або навпаки сповідує вільний і невимушений стиль.

Як правило, шкіряну куртку купують не на один день. Тому до покупки шкіряної чоловічої куртки слід підійти серйозно. У гардеробі чоловіка це одна з найдорожчих речей. В нинішній час можна без праці знайти не занадто дорогі шкіряні куртки, а часом і підозріло дешеві, відповідно якість шкіри і довговічність куртки з неї, а також якість пошиття, сильно залишають бажати кращого. Хоча часто на перший погляд відчутних відмінностей можна і не побачити. Тому рекомендуємо вам купувати шкіряні речі у перевіреного продавця.

Якщо Вам необхідна шкіряна куртка певного стилю, то слід пам’ятати, що і загальний стиль одягу повинен відповідати стилю куртки. Задайтеся питанням: яку куртку Ви хочете купити? До талії або подовжену на три чверті? Якщо вистачає сміливості пожертвувати стилем “мото”, то подовжена класична шкіряна куртка буде зручніше, вона більш практична:

у неї більш глибокі і місткі кишені,
вона буде краще захищати від погодних катаклізмів,
у неї більше можливостей підгонки по фігурі і більше способів приховати вади фігури.
Укорочені куртки вважаються одягом вихідного дня, а подовжений крій дає більший спектр вибору образів.

Коли вибираєте шкіряну куртку, то пам’ятайте, що вона ні в якому разі не повинна висіти на Вас. Куртка повинна облягати тіло (особливо плечі і рукава),в цьому головний шарм шкіряної куртки. Це означає, що до вибору свого розміру необхідно підходити з особливою ретельністю.

Переважна більшість сучасних чоловічих шкіряних курток за стилістикою є похідними від давно стала культової речі-шкіряна куртка-бомбер. Це повсякденна Формена шкіряна куртка американських пілотів бомбардувальників, введена як елемент повсякденної уніформи в середині 50-х років минулого століття, що стала настільки популярною через свою практичності, що швидко поширилася як елемент гардеробу справжнього чоловіка і в цивільному суспільстві, а не тільки в середовищі військових. На основі бомберів заснований і стиль мотокурток, спочатку поширений як невід’ємний елемент одягу байкера. Втім, як шкіряні бомбери, так і шкіряні мотокуртки в даний час із задоволенням носять чоловіки далекі від авіації і мотокультури, оскільки шкіряні куртки цих стилів дуже практичні і універсальні в експлуатації.