Як вибрати чоловічий суворий костюм

10-22-2019


В ієрархії стилю якісний і правильно підібраний чоловічий костюм є наочним виразом статусу, візитною карткою і демонстрацією намірів власника. І навіть при зростаючій популярності повсякденного одягу-піджак і штани традиційно асоціюються з гарним смаком, дисциплінованістю, успіхом і вишуканістю. Підібрати вдалі, відповідні по фігурі і призначенням виробу нелегко.
Також хочемо вам порекомендувати перейти по ссылке до нашого сайту.

Для яких випадків: повсякденний, урочистий, діловий і т. Звичайно, імениті марки з світовою славою 100% гарантія якості. Але ж і ціна за таку річ буде не маленька. В даний час можна вибрати серед недорогих, доступних за вартістю моделей гідні, стильні вироби. Головне – це звертати увагу на якість тканини, швів, пошиття та керуватися особистими побажаннями до зовнішнього вигляду речі.

Англійська: строгий, класичний і одночасно елегантний, з підкресленими лініями спини і плечей. Така модель підкреслює фігуру власника, його виправку і аристократичність.
Німецький: Трохи мешковат, практичний, комфортний. Обов’язково добротно пошитий з якісного матеріалу. Гарний, як правило, без чіткого силуету і лінії плеча. Не офіційний, комфортний і зручний. Зазвичай використовується для пошиття літніх виробів і костюмів для творчих людей. Шиється без підкладки в плечах. Як правило, має округлий силует.

Крім призначення, зовнішнього антуражу і функціональності слід пам’ятати про те, що річ повинна радувати власника, бути зручним, практичним і довговічним. Безпосередньо впливає на ціну покупки. Важливо звернути увагу на якість підкладки, її зносостійкість і гігроскопічність. Найбільшою популярністю у чоловіків користується костюм – двійка, що складається з піджака і брюк. Рідше перевага віддається «трійці», доповненої ефектним жилетом. Піджак буває однобортним і двобортним. У деяких моделях у штанів можуть бути вишукані підвороти. Тут вибір залежить від призначення виробу, офіційності і статусності заходи, навколишнього оточення і інших вимог. Універсальними вважаються темно – сірі і темно – сині кольори. Є загальне правило – чим темніше модель, тим більший вибір у власника для підбору краваток, сорочок і туфель. Для ділового стилю допустима найтонша, непримітна смужка. Тканини у ялинку, клітку і цятку для неофіційних зустрічей та відпочинку.
Деяким чоловікам подобається, коли на лацкані піджака є декоративна петлиця, яка додає йому елегантності і романтизму. Ось так, користуючись простими рекомендаціями, можна швидко і легко підібрати для себе якісний, практичний і стильний костюм, який буде актуальний і зручний довгі роки.