Як вибрати друк на крафт пакетах!!!

9-23-2019

!Одним з видів упаковки яке забезпечує статус і впізнаваність бренду — є крафт пакети з логотипом. Це паперові пакети з крафт паперу, які відмінно підкреслять еко стиль вашої фірми і взагалі, ваше ставлення до навколишнього середовища. Крім цього, друк на пакетах з крафт паперу дозволяє ефектно представити вас потенційним покупцям і підкреслити певний рівень. Наше місто досить швидко вловлює сучасні тенденції. Дніпропетровську займає все більше місця в замовленнях друкарень.

Друкарня Крафт пакеты с логотипом , завжди намагається надати вам якісні послуги. Потрібно відзначити, що зовні, надрукований логотип виглядає набагато краще саме на крафт папері, ніж на поліетилені (ми також виконуємо друк на поліетиленових пакетах). Друк на паперових пакетах в Дніпрі вже увійшла в тренд і напевно це незворотній процес. Друкуючи ваші данні — назви, логотипи та слогани на пакетах з крафт паперу, ви отримуєте певні переваги. З урахуванням того, що будь-який пакет з крафт паперу виглядає і сприймається інакше, він з успіхом може застосовуватися в різних промо кампаній, тематичних екологічних акціях. Це рішення для магазинів і підприємств які виступають на захист навколишнього середовища. Хоча люди часто цього не кажуть, але вже давно встановлено, що така практика (використання паперових пакетів) більш лояльно сприймається з боку суспільства.

В цілому, можна сказати, що краф пакети призначені для всіх сфер і послуг, включаючи харчові та непродовольчі товари. Іншими словами, пакет з крафт паперу можуть купити в будь-якому магазині. Набагато приємніше, коли вам упаковують ваші речі в паперовий пакет з фірмовим лого, ніж у звичайний. Ми здійснюємо друк вже на готових пакетах з крафт паперу, яких є величезний вибір на нашому власному складі. Крафт пакети по своєму кольору бувають класичні бурі, білі і кольорові (чорні, сині, зелені, червоні і навіть фіолетові). Також слід знати, що пакети з крафт паперу бувають різної щільності, багато друкарні щоб знизити ціну кінцевого продукту використовують більш тонку крафт папір.

Той же самий момент і з ручками, вони бувають плоскі і кручені. Перші розмокнуть і порвуться при першому ж попаданні вологи. Ми не говоримо, що пакети з тонкого крафта ні на що не годяться, вони повніше будуть актуальні для упаковки вагового чаю або кави, або упаковки хлібобулочних виробів. Але якщо мова йде про крафт пакети з ручками, то тут економити не варто. В своїй справі, ми орієнтуємося на результат. Вирішуючи завдання, разом, ми стаємо кращими.