Як вибрати дитячу ляльку

4-28-2019

Как выбрать куклу детскую
Дитячі ляльки — це іграшкові чоловічки всіх віків і професій, багато хто з них вміють рухатися завдяки вбудованому механізму. Ви можете придбати дитячі ляльки у вигляді пупса, дівчатка – школярки, героїні популярного мультфільму або принцеси. Це найпопулярніша іграшка для дівчинок у всі часи.
Також хочемо вам порекомендувати кукла
Дитячі ляльки можна знайти в шухлядці з іграшками кожної дівчинки. Ці маленькі чоловічки незамінні в безлічі рольових ігор: в дочки – матері, у продавця, поліцейського або салон краси. Саме дитячі ляльки стають предметом турботи малят: їх потрібно одягати, купати, укладати спати, розважати. Такі ігри допомагають дівчаткам краще дізнатися соціальні ролі в суспільстві, розвивають фантазію, мовлення, уміння діяти в різних ситуаціях.
Багато дівчатка обожнюють шити для своєї ляльки вбрання, облаштовувати затишні будиночки, влаштовувати пікніки на природі. Ці іграшки особливо хороші тим, що їх можна використовувати в різних ролях. Одна і та ж лялька Барбі може бути вчителькою, шукачкою скарбів або топ – моделлю. Ці діти не просто дивовижно схожі на маленьких чоловічків, але і ведуть себе як справжні діти. Так, функціональні іграшки здатні смоктати пляшечку, ходити на горщик, рухати руками і ногами, купатися у ванні, спати і навіть плакати. Іграшку можна посадити в іграшкову колясочку і виводити на прогулянки.
Ляльки у вигляді двох – трирічних малюків. Ці іграшки стануть улюбленими товаришами в багатьох іграх. Текстильні і дуже приємні на дотик дитячі ляльки здатні плакати, сміятися, смоктати соску. Можна вибрати іграшку – хлопчика або дівчинку зі своїм гардеробом.
Інтерактивні розвиваючі ляльки, що зовні нагадують п’яти – шестирічної дитини. Ці приголомшливо красиві малюки з пишним волоссям і густими віями стануть співрозмовниками вашої дитини і візьмуть участь в його навчанні. Так, ляльки реагують на прості фрази, здатні відтворювати улюблені дитячі пісні та казки (для цього є вбудована флеш – пам’ять), вчити з дитиною слова англійською мовою.
Музичні дитячі ляльки, співаючі з дитиною пісеньки і вимовляють кілька простих фраз, запрошуючи дівчину погуляти або пограти. Деякі моделі здатні при цьому ворушити губами і повертати голову, реагуючи на голос дитини. Так, лялечка – дантист навчить дитину доглядати за своїми зубами і позбавить від страху відвідування зубного лікаря. Лялька – терапевт у білому халаті зі стетоскопом в руках допоможе вилікувати улюбленого ведмедика і більше дізнатися про професії лікаря.
Купити дитячі ляльки за розумною ціною можна в інтернет – магазині . Наш консультант допоможе вибрати якісну іграшку з урахуванням смаків вашої дочки і бюджету покупки.