Як вибрати дитячу шапку!!!!

10-20-2019

Як вибрати дитячу зимову шапку. Перед настанням зими практично кожен рік у мами і тата постає нагальне питання: яку зимову шапку вибрати для дитини. Радянський союз і дефіцит все дуже позначалися на асортимент дитячого одягу та аксесуарів. Напевно, у кожної радянської дитини була в’язана шапка “будьонівка” або цигейкова шапка на резинці, найчастіше леопардового забарвлення. Під ці шапки одягалась ще одна шапка, чепчик або ж пов’язувалась косинка — щоб було тепліше і вуха не надуло. Які зимові дитячі шапки бувають. Напевно, найпоширеніший тип зимових головних уборів. Вони бувають з синтепоновим або хутряним утеплювачем, та підклад з флісу і бавовни. Також хочемо вам порекомендувати як вибрати дитячу шапку

Надягати таку шапку і батькам, і дитині зручно, а ось зав’язувати — не цілком. Якщо ваша дитина ще маленький і немає необхідності в його самостійних збори на прогулянку (як у дитячому садку), то така модель цілком вам підійде. Але от коли почнеться період “я сам”, потрібним способом зав’язати цю шапку дитині навряд чи вдасться, в такій ситуації врятує х/ б подів – шолом. Для зовсім малюків така шапка не дуже зручна, більше підходить для вихованців дитсадка і школярів. Найчастіше виготовляється з плащової тканини з різним утеплювачем. Функціонал досить зручний: застібається зазвичай на липучки або кнопку. Але без шарфа не обійтися. У гардеробі російських дітей такі шапки з’явилися порівняно недавно, але по душі припали і дітям, і батькам. В шоломах присутні суцільні плюси: швидке одягання і зняття (ніяких застібок, вірьовок тощо), щільне прилягання до обличчя, захищена не лише голова, але і шия. Єдиний мінус — це підростаючи діти (школярі) відмовляються від таких шапок, вважаючи їх “дитячими”, а дарма.

Шапка – панчіх або звичайна шапка. З помпоном або без, з утеплювачем, з малюнком, різної фактури і в’язки — вибір дуже великий. Це універсальні шапки для більшості школярів, залишається вирішити питання тільки з шиєю. Десь до підліткового віку шарф не використовується за призначенням, навіть якщо перебувати на шиї. Він може бути і замотаний, і зав’язаний, а шия все одно залишається відкритою. Тому з такими шапками краще в комплекті купувати снуд або манишку на шию. Який би варіант зимової шапки для дитини ви не вибрали, пам’ятайте найголовніше — шапка повинна бути за розміром. Тому перш, ніж зробити покупку, виміряйте обхват голови вашого чада — саме ці цифрові значення і є розмірів головних уборів .