Як вибрати дитячий літній табір

2-20-2019

Как выбрать детский летний лагерь
На що звернути увагу, вибираючи табір для дитини.
Також хочемо вам порекомендувати https://startimecamp.com/
Відправляючи дитину на канікули в дитячий оздоровчий табір, батьки хочуть бути впевнені, що їх дитина проведе час весело, в хорошій компанії і комфортних умовах. У всьому цьому різноманітті складно не згубитися. Як упевнитися в тому, що реальна інформація. Як переконатися, що дитини в таборі не чекають неприємні сюрпризи з розміщенням або програмою. 60% вимог стандарту будуть впроваджені вже в цьому році, решта – влітку Цей Стандарт встановлює вимоги по шести напрямках: пристрою баз відпочинку і таборів літнього, сезонного та цілорічного функціонування, розміщення та харчування в них, змісту програми відпочинку, перевезення до місця відпочинку і назад, а також вимоги до вожатскому складу. Наприклад, Стандарт містить пункт, що регламентує наявність в дитячих кімнатах певних предметів. Так, в кожній дитячій кімнаті повинні знаходитися: Стаціонарні ліжка з ортопедичними матрацами, а для дітей до 12 років повинні бути тільки одноярусні ліжка. Шафа з полицями, штангами з вішалками (на кожну дитину має бути по 3 вішалки). Невеликий стіл і стільці за кількістю дітей, які проживають в кімнаті.
Також в кімнатах не повинно бути доступу до мережі Wi – Fi (або вожаті повинні відключати на час сну і відпочинку) або телевізора. Якщо говорити про інфраструктуру табору в цілому, то кожен табір повинен бути обладнаний наступними об’єктами: Ґрунтової майданчиком перед кожним корпусом для проведення зарядки і лінійки. Відкриті спортивні майданчики для волейболу, баскетболу, футболу та тенісу. Доріжка з піску для стрибків у довжину. Спортивно – розважальні містечка для малюків. Комплекс гімнастичних снарядів для занять спортом. Спец майданчик для туризму: місця для вогнища, наметів, мотузкове містечко, переправа.
Кожен житловий дитячий корпус повинен бути обладнаний для проведення дозвілля і мати загальний хол з розкладним столом та стільцями для ігор і підготовки до вечірніх тематичних заходів (диван, лавки, пуфи), місце для отрядного куточка зі стендом для розміщення загонових нотаток, дитячих малюнків і різних загонових матеріалів, кулер з питною водою і стаканчиками і столи для креслення/ малювання/ ліплення/ настільних ігор/ виробів. Нагадую, що всі табори, які батьки можуть вибрати для відпочинку дитини на порталі pgu. ru, пройшли ретельну перевірку Мосгортура, під час якої фахівці підтвердили відповідність дійсності і представленої під час конкурсів інформації.