Як вибрати дитячий одяг

11-22-2018

Как выбрать детскую одежду
Здавалося що складного у виборі дитячого одягу? Однак часом зустрічаєш яскраво одягнених діток, більше нагадують ляльок або моделей з глянцевих журналів і розумієш, що батьки, приділивши увагу стилю, пожертвували безпекою і зручністю. Груба помилка! При виборі дитячого одягу, перш за все, слід спиратися на якість матеріалу, елементів декору, крою та безпека барвників, інакше можна нашкодити здоров’ю дитини.
Також хочемо вам порекомендувати https://blackfriday-russian.ru
Було вже зазначено, що синтетична тканина небажане сировину для виготовлення одягу для новонароджених. Також не рекомендується з цієї тканини купувати вироби, що безпосередньо контактують зі шкірою, для старших дітей. Верхній одяг з синтетики володіє певними перевагами, зокрема поліестер, який забезпечує високу ступінь захисту від негоди, а також відрізняється зносостійкістю та ціновою доступністю.
Додатковий декор також має бути безпечним. Тканинні добре пришиті прикраси, напевно, не створять проблеми. Для маленьких надмірно активних дітей не рекомендуються речі з пластмасовим декором, оскільки часом гри він може зламатися і дитина сам не помітить, як поранитися про зламаний край. Приклеєні прикраси теж не вітаються, для надійності їх краще самостійно пришити до виробу.
Висновок: віддавати перевагу великі торговельні майданчики, які безпосередньо працюють з виробниками або офіційними дистриб’юторами (з наметом на ринку ні перші, ні другі співпрацювати не будуть). Наприклад, в мережі Дочки-Синочки, де пропонується не тільки одяг, але і інша продукція для дітей. А завдяки проведеним акціям й бонуси за покупки поповнення гардеробу менш вдарить по сімейному бюджету.
Підлітки часто наслідують своїх кумирів, які можуть одягатися, м’яко кажучи, дивно. Якщо дитина відправляється в фан-клуб цього кумира, то нічого страшного немає, якщо він одягнеться в тему. Але, слід йому пояснити, що кожна людина індивідуальна, і що цю індивідуальність слід відстоювати, а не бути чиєюсь копією. Потім є місця, де апріорі недоречно власне бачення свого образу. Зокрема навчальні заклади, театри і тому подібні заклади, де слід дотримуватися встановленого товариством дрес-коду.