Як вибрати дитячий табір?

6-9-2019

Щоліта перед батьками постає непросте питання: Як організувати відпочинок своєї дитини так, щоб вона принесла їй і користь, і задоволення. Ті батьки, вибір яких падає на дитячий табір, повинні знати, як вибрати підходяще для своєї дитини місце відпочинку і на що варто звернути увагу. Ми звернулися за порадою до дитячих психологів і лікарів. Хочемо порекомендувати вибрати дитячий відпочинок

В якому віці можна вперше відправити дитину в табір?

Якщо у вашої дитини немає проблем зі спілкуванням, то в табір його можна відправляти вже з 6-7 років, радять психологи. Якщо дитина погано сходиться з однолітками, але сам хоче поїхати, то краще відправити його разом з друзями або кимось знайомим.

Вибирайте надійного туроператора.

Краще віддати перевагу фірмі, послугами якої ви або ваші знайомі вже користувалися і залишилися задоволені.

Дізнайтеся всю можливу інформацію про вибраний табір.

Уточніть, як давно існує табір і хто є його власником, організатором. Переконайтеся, що табір, який ви вибрали, успішно пройшов всі перевірки, попросіть подивитися висновок після перевірки Росспоживнагляду. Дізнайтеся якомога більше про педагогів табору, ознайомтеся з їх біографією. Якщо табір не дуже далеко, обов’язково заздалегідь з’їздите туди і подивіться територію.

Вивчіть програму.

У таборі має бути поділ дітей на групи за віком. Постарайтеся знайти інформацію про те, які в цьому таборі є гуртки, секції, плануються екскурсії і треба за них додатково платити. До речі, про всяк випадок, краще залишити дитині кишенькові гроші, щоб він міг оплатити необхідні непередбачені вами витрати. А ось цінних речей краще довіряти дитині по-мінімуму, він запросто може їх втратити або їх просто можуть вкрасти.

Уточніть попереднє меню.

Якщо ваша дитина вибаглива в їжі або у нього на щось алергія, заздалегідь розпитайте співробітників табору про харчування. В такому випадку найкраще вибрати той табір, в якому є можливість коригувати меню.