Як вибрати дизайн дома

9-13-2020
Як вибрати дизайн дома

 

Один з перших питань, що виникають у нас, коли ми замислюємося про обробку або ремонті, – який стиль інтер’єру вибрати для своєї квартири або приватного будинку. Це питання тягне за собою багато інших: який стиль інтер’єру найзатишніший; що сьогодні в моді, а що вже застаріло; що дорожче, а що бюджетні; що підходить молодим, а що людям середнього віку, і т.д. Пропоную заказать дизайн дома за кращою ціною.

Як же вибрати стиль інтер’єру? Якщо ви за характером новатор і прагнете йти в ногу з часом, почніть з вивчення передових тенденцій в дизайні інтер’єру. Наприклад, тренди сьогоднішнього дня – органіка, екологічність поряд з використанням високих технологій. Скло, бетон, разноуровневое освітлення, 3D ефекти – головні елементи сучасного інтер’єру. Вибір консерваторів – класичні, традиційні стилі, ніколи не виходять з моди. Можна відтворити інтер’єр певної епохи, якщо ви любите історію і цінуєте минуле, або створити мікс стилів, щоб надати образу приміщення індивідуальність і неповторність.

Здавалося б, у наш час кожному під силу самостійно визначитися з вибором стилю інтер’єру. Не потрібно бути дизайнером, вивчати історію стилів, досить прочитати кілька статей в інтернеті, подивитися пару фотографій або телепередач про ремонт, і вуаля: у вітальні у нас буде мінімалізм, в спальні – ар-деко, в кухні – хай-тек, а в ванною – лофт. Все ж так просто!

Однак радимо вам не поспішати з висновками. Квартира або будинок, в яких намішано стилі, кольору, матеріали, предмети меблів і декору, частіше виглядають безглуздо і вже точно не створюють враження цілісного простору, в якому зручно і комфортно жити. Тому, якщо ви не шанувальник еклектики, важливо вибрати для всього приміщення єдиний стиль, який можна урізноманітнити, додаючи важливі деталі і розставляючи потрібні акценти.

 

Що ж потрібно враховувати при виборі стилю інтер’єру квартири або будинку?

1. Приймайте до уваги особливості свого характеру і темпераменту, вік, смаки й уподобання членів родини. Холерики люблять яскраві кольори, різноманітність і експерименти, сангвінікам потрібно багато простору і світла, меланхоліки цінують спокійний затишок, а флегматики віддають перевагу стабільності і практичність. Якщо в квартирі будуть проживати люди старшого покоління, не потрібно створювати для них проблеми у вигляді страшних пристроїв і роботів, якими вони вже навряд чи навчаться управляти. Дітей же, навпаки, варто занурювати в світ високих технологій і складних конструкцій (звичайно, якщо вони вже знаходяться в свідомому віці), щоб сприяти розвитку їх творчих здібностей.

2. Не забувайте про те, що деякі стильові рішення вимагають дорогих матеріалів і меблів. Наприклад, інтер’єр в класичному стилі буде дешево виглядати з ламінатом на підлозі і ліпниною з поліуретану. Придбання і подальше обслуговування “розумних” гаджетів для оформлення квартири в стилі хай-тек обійдеться вам в чималу суму. Якщо в ході ремонту ви вважаєте кожну копійку, віддайте перевагу нейтральним або змішаним стилям, в яких можна поєднувати дорогі і не дуже матеріали і предмети меблів.

3. Необхідно враховувати архітектурні особливості вашого приватного будинку або будівлі, в якому знаходиться ваша квартира. Стиль хай-тек в будинку з бруса або дорога класика в старій п’ятиповерхівці під знос – оксюморон.

4. У всіх є улюблені предмети декору, які ми хочемо завжди бачити перед очима незалежно від того, в якому стилі оформлено приміщення. Однак звертайте увагу на їх сумісність з іншими елементами інтер’єру. Незвичайна геометрична ваза буде безглуздо виглядати в класичному інтер’єрі, а брутальний торшер може не вписатися в бионический дизайн. Рекомендую підібрати проект будинку на сайті https://xata.kh.ua/dizajn-domov-i-kottedzha.html, тут кращі ціни.

 

5. Перед тим як вибрати стиль інтер’єру приміщення, важливо визначитися з довгостроковими перспективами його використання – чи збираєтеся ви в майбутньому там проживати, працювати, здавати в оренду, продавати. Як складно знайти покупця автомобіля з неординарною аерографією, так само нелегко може виявитися і продати нерухомість, оформлену в сміливому авангардному стилі.

Дизайн інтер’єру нежитлового приміщення – офісу, готелю, кафе, ресторану – продумати простіше, хоча теж трапляються казуси і нісенітниці. Звертайтеся до професійних дизайнерів, щоб визначитися з відповідною вашого бренду концепцією приміщення.

Пам’ятайте, що статті про те, як вибрати стиль інтер’єру, пишуться, в основному, копирайтерами, мало розбираються в дизайні. Начитавшись різних аматорських рад, Ви можете вкласти масу зусиль і грошей, але так і не відчути себе в своїй фортеці як вдома. Радимо вам знайти професійного дизайнера, роботи якого вам до душі, і спільними зусиллями ви зможете створити унікальний дизайн інтер’єру, одночасно стильного і комфортного, в якому буде завжди приємно перебувати вам і оточуючим вас людям.