Як вибрати джинси?

4-9-2017

Як вибрати джинси, якщо ви маленька і тендітна? А підійдуть «сигаретки» з прямими штанинами, темні джинси з довгою доходить до верхівки взуття, укорочені джинси і джинси, у яких довжина доходить до каблука. Відмовтеся від світлих відтінків, облягаючих, сильно подовжених і сильно звужених донизу. Хочу порекомендувати realstore.com.ua/

Джинси жінкам з невираженими сідницями і стегнами
Кращий фасон для такої фігури — світлі джинси з високою або заниженою талією. Вони додають додатковий об’єм і жіночність фігури.

Джинси жінкам з невираженою талією
Зазвичай для такої фігури обов’язково треба знати, як правильно вибрати джинси. Зверніть увагу на джинси на розмір більше, так як навіть ідеально пошиті по фігурі джинси можуть тиснути в талії. Рекомендують купувати моделі з прямими штанинами, зазвичай їх роблять трохи вже, тому об’єм талії буде забезпечувати комфортне, напіввільне облягання. Візуально зроблять гармонійними верхню і нижню частину тіла розширені знизу штани.

Джинси жінкам з широкими стегнами
Відмінно підійдуть моделі вільних, темних джинсів, пошиті з грубої, щільної матерії. З широкими і прямими штанинами, що розходяться від стегна і джинси злегка заниженою талією або середньої. Задні кишені обов’язково повинні бути великими, щоб закривати сідниці, так вони зроблять стегна візуально вже. Але якщо ваша задача — зменшити сідниці, краще відмовитися від кишень.

Джинси повненьким жінкам
Як вибрати джинси для повненьких — завдання не з легких, адже потрібно врахувати і посадку, і форму штанин, а особливо матеріал, і якщо для попередніх фігур це зробити набагато простіше, то тут необхідно ретельно подумати, як правильно вибрати джинси. Купуйте моделі з тонкої, м’якої джинси, яка чудово тримає форму і добре облягає тіло. Занадто вільні і широкі джинси зроблять силует ще повніше. Краще купувати темні, злегка звужені донизу. Джинси з еластичною талією — найкращий вибір, який дає комфорт, зручність та естетичність.

джинси по фігурі джинси по фігурі
Навіть якщо у вас пропорційна і гарна фігура, не варто нехтувати основними правилами, все-таки враховуйте особливості своєї фігури, адже вони є у кожного. Правильно вибрані джинси, ідеально сидять по фігурі, часто створять образ ефектніше, ніж плаття, невдало підібране під образ, нехай навіть і найкрасивіше.