як вибрати екскурсії

11-7-2017

Запрошуємо в будь-який час року здійснити з нами захоплюючі екскурсії по визначних пам’ятках Великого Сочі і Абхазії. З нами ви побуваєте в найкрасивіших і дивовижних місцях чорноморського узбережжя. пропоную русскоязычный гид в риме

Ми пропонуємо широкий вибір екскурсій, а також розробку індивідуальних маршрутів за вашим бажанням. На ваш вибір пізнавальні та розважальні екскурсії, автобусні та пішохідні маршрути, екскурсії для активних людей і тих, хто любить спокійний відпочинок на лоні природи.

У ході екскурсії ви познайомитеся з історією пам’яток архітектури і природних пам’яток Сочі і Абхазії, побуваєте в заповідних місцях, парках, на водоспадах, озерах, в печерах, підете в гості до пасічника, візьмете участь у дегустації меду, вина, відвідайте стародавні храми і святі місця, мінеральні джерела та багато-багато іншого. Також разом з нами ви можете здійснити оглядову екскурсію по Сочі, Адлєру, Червоній Поляні, побувати в Олімпійському парку.

Поїздки на екскурсії в Сочі і Абхазію здійснюються на сучасних і надійних мікроавтобусах та легкових авто (індивідуальні екскурсії). Весь транспорт оснащений системою клімат-контролю, що дозволяє підтримувати комфортну температуру всередині салону в будь-яку погоду.

На екскурсії рекомендуємо вирушати в зручному взутті, а в сонячну погоду брати з собою головний убір.

Посадка туристів відбувається безкоштовно з будь автобусної зупинки в Адлері (від Курортного містечка до Олімпійського парку). Там же відбувається і висадка.