Як вибрати електронну ударну установку

7-20-2020


Без барабанної установки неможлива гра жодної рок-групи, джазового колективу і поп-групи. Професіонали, як правило, розбираються в інструментах і вибір установки для них не складає труднощів. Але от новачкам надзвичайно важко, адже ударні установки сильно відрізняються між собою. Якщо Ви мрієте про електронну ударну установку , то рекомендуємо  сайт https://showmarket.com.ua/  на якому Ви зможете здійснити свою мрію та во доступній ціні.

У даній статті ми розберемося, як вибрати барабанну установку новачкові щоб при цьому не заплатити більше, ніж вона дійсно коштує і знайти гідний інструмент.

Що таке барабанна установка і яке її пристрій

Ударна установка являє певний набір тарілок, барабанів та інших ударних інструментів, які створені для зручної гри музиканта-барабанщика (ударника).

Класична ударна установка складається з наступних складових:

  • тому-те;
  • підлоговий том-том;
  • малий барабан;
  • бочка або як її ще називають бас-барабан;
  • три види тарілок – дві тарілки, хай-хет, одна креш-тарілка з сильним шиплячим звуком і райд-тарілка з дуже коротким дзвінким звуком.

Також варто зазначити, що існують класичні (акустичні) та електронні барабанні установки. Останні хоч і набирають популярність, але для більшості серйозних музикантів вони не цікаві – тільки для любителів пограти вдома, не заважаючи сусідам.

Класифікація ударних установок

Перш ніж робити вибір ударної установки, важливо знати, які установки бувають і для кого вони взагалі призначені. Правильною класифікацією вважається наступна:

1. Суб-початкового рівня. Сюди відносяться інструменти, які створені для тих, хто вперше сів за ударні – вони існують тільки для навчання і не використовується для гри.

2. Для початківців. Створені для новачків, які вміють грати прості композиції.

3. Для учнів. Відмінні ударні інструменти, які використовують музиканти-любителі.

4. Підлозі професійні установки. Подібного рівня інструменти видають якість концертного рівня.

5. Професійні установки. Дорогі установки, створені для студійного запису.

6. Встановлення ручної роботи. Інструменти окремої категорії, які збираються за замовленням професійного музиканта.

Суб-початковий рівень

Встановлення цього рівня краще підходять тим, хто вже зовсім погано відчувається себе за цим інструментом. Їх не можна використовувати для серйозної гри, так як якість таких установок залишає бажати кращого. 

Початковий рівень

У сегменті для початківців вже можна знайти моделі гідної якості і міцності, правда чистого звуку очікувати не варто. Такі установки чудово підходять для тінейджерів-музикантів, які виступають у клубах, тематичних кафе і так далі. 

Для учнів

Установки для учнів зроблені з дорогих сортів дерева, якість матеріалів на високому рівні. Такі установки видають відмінне звучання і ідеально підходять для молодих музичних колективів, які часто дають концерти для порівняно невеликої аудиторії.

Варто відзначити, що установки для учнів – найбільш популярні на ринку і підійдуть для тренування професіоналів і для поліпшення навичок новачкам.