Як вибрати фітнес

2-25-2019

Как выбрать фитнес
Експерти журналу Consumer Reports вирішили з’ясувати, чи дійсно для підтримки гарної фізичної форми необхідно користуватися послугами “елітних” фітнес – клубів або таких же результатів можна досягти і за допомогою менш дорогих тренажерних залів.
Також хочемо вам порекомендувати фитнес балашиха
З цією метою вони опитали більше десяти тисяч передплатників сайту ConsumerReports. org і на основі отриманих відповідей склали досить репрезентативний звіт. Головний висновок, який при цьому був зроблений відомими по всій країні дорогими клубами варто користуватися лише тоді, коли ви потребуєте в особливих додаткових послугах, таких, скажімо, як інтенсивний персональний тренінг.
Учасники опитування, які користувалися тренувальними залами протягом останніх шести місяців, оцінювали роботу штатного персоналу цих центрів, їх обладнання, класи, роздягальні, розміри приміщень, їх чистоту і проблеми з оплатою. Близько трьох з половиною тисяч опитаних, які розлучилися зі своїми клубами здоров’я протягом минулих трьох років, розповіли, чому вони пішли звідти і наскільки легко було анулювати членство в клубі.
А для вивчення непростого досвіду вступу в ряди членів таких клубів журнал відрядив у дев’ять штатів країни дванадцять “секретних” клієнтів, яким було доручено з’ясувати умови реєстрації у відділеннях головних клубів або в них самих.
Першим ділом вони звертають увагу на те, що студії для занять йогою і танцями, гімнастичні зали, громадські центри, шкільні гімнастичні зали і некомерційні Єврейські громадські центри, а також молодіжні християнські спортивні, атлетичні та фітнес – центри Імка і YWCAs набрали при экспетной оцінці більше очок, ніж більшість елітних клубів. Особливо привабливою рисою громадських і некомерційних центрів споживачі вважають діючі в них більш низькі ціни. (Більшість клубів здоров’я відкриті 24 години на добу).
Отримала низькі оцінки мережу підприємств компанії Bally Total Fitness критикувалася за великі черги до тренувальних стендів, проблеми з контрактами або оплатою, недостатню чистоту залів для вправ і не відповідають гігієнічним вимогам роздягальні.
Серед всіх опитаних любителів фізичних вправ з оплаченим членством 16 відсотків мали проблеми з контрактами, такими, зокрема, як несподіваний підйом ціни або нездатність клубу тимчасово призупинити їх членство на період відсутності очікуваного.
Тридцять вісім відсотків опитаних, які анулювали своє членство в якийсь з великих компаній, принаймні один раз отримували після цього рахунку з вимогою оплати неодержаних послуг. І їм було потрібно витратити чимало часу і зусиль на те, щоб це відмінити.
Якщо дозвіл отримано, потрібно вказати активне посилання на оригінал статті.