Як вибрати гарний спортивний костюм

12-28-2019

Как выбрать хороший спортивный костюм

Хочете подивитися, як річ на вас сидить, або порівняти два розміру.Чоловічі спортивні костюми – це запорука безпечної та ефективної тренування. Функціональність, практичність, надійність, комфорт – головні вимоги, які пред’являються до речей для занять спортом. Розрізняють наступні види :Літні моделі. Зазвичай в комплект входять шорти і майка. Виконують з вологопоглинальних, легенів, «дихаючи» тканин. Наприклад, мікрофібра, макромодель та інші. Також хочемо вам порекомендувати www.lavinashop.com.ua

Зимові варіанти – це утеплена куртка і бруки утеплені. Використовуються сучасні, практичні, високоякісні мембранні тканини, які за рахунок багатошарової структури швидко випаровують накопичену вологу, зберігають тепло, перешкоджають перегріву. Демісезонні костюми складаються з сорочки, штанів і кофти. Будуть зручні як для занять в закритому приміщенні, так і надворі. Зазвичай виробники пропонують комплекти з курток з бруками. Поради щодо вибору: Головне правило – це комфорт. У спортивному костюмі повинно бути зручно. Так як костюми призначені для занять спортом, необхідно звернути увагу на матеріали. Не дивлячись на те, що краще є натуральні тканини, це спортивних костюмів не стосується. Наприклад, поліестер відрізняється високою гігроскопічністю, еластичністю і малою вагою. Крім цього, такі тканини набагато довговічніше натуральних і зберігають форму після тривалого використання. Наявність сітчастої підкладки забезпечує вентиляцію, допомагає швидше виводити непотрібну вологу. Якщо спортивний костюм вибирається не для занять спортом, а для прогулянок або заміського відпочинку, то більше уваги приділяється естетичним характеристикам.

Ви також можете перейти на мобільну версію сайту. Зазвичай в комплект входять шорти і майка. Наприклад, мікрофібра, макромодель та інші. Використовуються сучасні, практичні, високоякісні мембранні тканини, які за рахунок багатошарової структури швидко випаровують накопичену вологу, зберігають тепло, перешкоджають перегріву. Будуть зручні як для занять в закритому приміщенні, так і надворі. Зазвичай виробники пропонують комплекти з курток з бруками. У спортивному костюмі повинно бути зручно. Не дивлячись на те, що краще є натуральні тканини, це спортивних костюмів не стосується. Наприклад, поліестер відрізняється високою гігроскопічністю, еластичністю і малою вагою. Крім цього, такі тканини набагато довговічніше натуральних і зберігають форму після тривалого використання.