Як вибрати Гель для брів

4-8-2020
Гель для бровей nars (2 в 1) ( 2 оттенка - коричневая, черный ...

З модою на широкі й густі брови з’явилися і нові продукти для їх оформлення. Так, наприклад, гель для фіксації брів допомагає надати їм форму, зафіксувати волоски в потрібному напрямку вибрати і замовити можна по этой ссылке. Такі засоби містять плівкоутворюючі речовини. Застигаючи, вони утримують волосок в заданому положенні. Видаляються гелі звичайними засобами для де-макіяжу, не забарвлюють шкіру. Деякі виробники включають у склад вітаміни і мікроелементи, що стимулюють ріст волосся, інші – роблять засоби відтінком, додаючи пігменти. Використовуючи гелі для фіксації, легко зробити свої брови виразніше, надати їм густоту і обсяг. Ми склали список кращих гелів для брів, ґрунтуючись на експертних оцінках фахівців та відгуки реальних покупців. Наші рекомендації допоможуть вам зробити вибір, оптимальний вимогам і бажанням.


Прозорий гель, який фіксує навіть найжорсткіші і густе волосся. Гель не стягує шкіру, не змащує завдані відтінкові кошти. Засіб не містить дратівливих шкіру компонентів, має легкий приємний аромат, який швидко вивітрюється. З цим гелем легко надати форму бровам навіть на бігу. Безбарвний гель для надійної фіксації брів на весь день.
Гель не подразнює шкіру, не має різкого запаху. Гель наноситься після промальовування брів.

Як фіксуючий засіб цей гель мені сподобався, він добре тримає форму протягом дня.
У складі засобу є екстракт ківі і кераміди, які стимулюють ріст нових волосків, зміцнюють волосяні цибулини. Можна використовувати як сироватку для живлення вій. Якщо вам потрібна 100% стійкість, от щоб і в сніг, і в дощ, і в спортзал — беріть цей гель, він все витримає. Маленька пензлик дозволяє акуратно фарбувати навіть тонкі брови.
Гель економічний, з часом не змінює консистенцію, не утворює грудок.
Для мене це засіб 2 в 1, їм і профарбовують, і волоски фіксую. Мені подобається, що він не дуже яскравий, то, що потрібно для природного макіяжу.
Добре розтушовують, можна заповнити прогалини, промальовувати кінчик брови.
Засіб добре фіксує волосся, робить їх більш жорсткими і щільними. Після нанесення гелю їх потрібно розчесати в потрібному напрямку, надавши форму.
Гель не стягує шкіру, протягом дня не обсипається і не розмазується.
Кремова текстура легко і швидко оформити брови.