Як вибрати Гідрокостюм для дайвінгу

4-27-2020

not found
Виробник: Hollis (США) Артикул:.
Також хочемо вам порекомендувати Гидрокостюм для дайвинга
Гідрокостюм сухого Scubapro Everdry.
Сухий гідрокостюм для дайвінгу AquaLung Tri – light.
Заняття будь-яким видом спорту не минуемо супроводжується підбором і придбанням специфічної екіпіровки. Спортивний одяг несе в собі особливе призначення в створення максимального комфорту для людини, що займається тим чи іншим видом спорту, особливо, коли це стосується дайвінгу.
Важко собі уявити дайвера або професійного водолаза, не укомплектованого спеціально підібраним гідрокостюмів для холодної води. Адже ця діяльність пов’язана зі стовідсотковим і тривалим зануренням під воду, а деколи навіть під лід.
Еволюція гідрокостюма пройшла від брезентового, мешковатого костюма з прикріпленим до нього мідним шоломом до легкого сухого гідрокостюма для дайвінгу. Герметичність костюма досягається наявністю щільно облягаючих манжет і водо – непроникною блискавки. Для більш комфортних відчуттів рекомендують вибирати більш вільні моделі.
Модель гідрокостюма з блискавкою для зняття розташованої на спині, має високий воріт стійка щільно прилягає до шиї, тим самим успішніше зберігає тепло, для тих, хто вибирає легкість при знятті, введена модель з довгою блискавкою, розташованої спереду, на жаль вона відрізняється втратою термоізоляції.
При зануренні у низькій температурі води, під сухий гідрокостюм для дайвінгу, шляхом накачування, створюють невелику повітряну прошарок, що допоможе забезпечити додаткову термостійкість і продовжить час вашого комфортного перебування під водою.
Занурюючись на велику глибину, повітряний прошарок між тілом дайвера і гідрокостюмів, надасть пом’якшувальну дію під тиском товщі води.
Сухий гідрокостюм для дайвінгу, має високу позитивну плавучість і здорово сковує рух під водою, найчастіше його вибирають досвідчені водолази, які звикли до занурень у складних умовах, що дозволяє їм професійно експлуатувати костюм. Деякі, придбавши сухий гідрокостюм для дайвінгу, змушені вчитися, в ньому плавати. При виготовленні гідрокостюма використовується тільки якісний високотехнологічний матеріал, що підвищує вартість виробу.
Як вибрати сухий гідрокостюм для дайвінгу. Купивши новий гідрокостюм, обов’язково відрегулюйте шийний обтюратор і манжети.
Проводячи підготовку гідрокостюма перед використанням, а точніше самим зануренням під воду необхідно здійснити кілька процедур.
У нашому інтернет – магазині широко представлені сухі гідрокостюми для дайвінгу, які можна придбати за дуже привабливими цінами.