Як вибрати Гідрокостюм для дайвінгу

4-27-2020

not found
Для занурень в теплій воді. Покриття, що зменшує опір у воді. Покриття, що зменшує опір у воді.
Також хочемо вам порекомендувати Гидрокостюм для дайвинга
Легко одягати.
Легко одягати.
Для занурень в теплій воді.
Для занурень в теплій воді.
Гідрокостюми бувають: мокрі, напівсухі, сухі.
Мокрі гідрокостюми можуть бути короткі (шоті) і довгі, а також моно (з однієї частини) і складені (монокостюм і утеплювач).
Шоті варто купувати, якщо Вам потрібен гідрокостюм для катання на гидромотоцикле або у Вас вже є довгі гідрокостюми. В інших випадках Вам варто розглядати покупку тільки довгою моделі.
Підводні костюми зазвичай бувають 3, 5, 7 мм або близькі по товщині до них.
Якщо Ви переважно будете пірнати в середній смузі Росії або Чорному морі, то Вам варто купити гідрокостюм для підводного плавання не тонше 5 мм (краще 7 мм) з утеплювачем. Якщо Ви збираєтеся пірнати в жарких країнах (Єгипет, Таїланд, Мальдіви і т. ) зупиніть свій вибір на гідрокостюмі 5 мм. Гідрокостюм 3 мм буде дуже зручний для води 30 , але його варто купувати тільки при наявності у вас більше теплого.
Напівсухі костюми використовуються для занурень в прохолодній воді.
Напівсухі моделі виготовляються з неопрену (простого або компресійного) і обов’язково забезпечені сухий блискавкою. Вода під напівсуху модель не повинна потрапляти зовсім або кількість води повинна бути мінімально.
Альтернативою напівсухому підводного костюму для дайвінгу може служити товстий мокрий гідрокостюм з утеплювачем поверх основного одягу. Але напівсухий гідрокостюм набагато більш комфортний в рухах і більш теплий.
Моделі сухого типу використовуються для занурень в холодних водах, наприклад, Баренцове море, для зимових занурень, а також для занурень, пов’язаних з дуже довгим перебуванням у воді (наприклад, технічні занурення). Сухі костюми дороги , але термін їх служби набагато довше, ніж у мокрих моделей.
Занурюватися в сухому гідрокостюмі не складно, але необхідно пройти спеціальні курси, т. техніка занурення в порівнянні з мокрим гідрокостюмів, різна. ru пропонує широкий вибір гідрокостюмів всіх типів за привабливими цінами з доставкою по всій Росії. У Москві ми доставимо Вам товар безкоштовно в зручний для Вас час.
Ціна гідрокостюма залежить від виробника і моделі.
Москва, Ломоносовський пр – т, д.