Як вибрати гіпсокартон стіновий

1-10-2020
Картинки по запросу Як вибрати гіпсокартон стіновий

Від чого залежить вага гіпсокартону. Гіпсокартон – це композитний матеріал, який виробляється у вигляді листів різних параметрів (розмір, товщина). Основна речовина, з якого виготовляється лист гіпсокартону – гіпс. З цієї речовини полягає серцевина, облицьована тонким шаром картону. Також хочемо вам порекомендувати гіпсокартон у нас найкращий вибір.

Гіпсокартон є дуже популярним і універсальним будівельним матеріалом, який застосовується в різних будівельних і ремонтних роботах, наприклад, для вирівнювання і обробки стін, монтажу міжкімнатних перегородок, стель, підлогових покриттів.
Від чого залежить вага гіпсокартону. Вага листа визначається такими факторами, як вид гіпсокартону (вага залежить від наявності спеціальних добавок), розмір і товщина. Розглянемо кожен з них окремо. Не містить жодних доповнень та добавок, лист найчастіше має сіре забарвлення. Використовується при нескладних роботах, наприклад, для будівництва міжкімнатних перегородок, різноманітних декоративних конструкцій і т. Даний матеріал придатний для роботи на ділянках з підвищеною вологістю. Досягається це шляхом додавання до складу гідрофобних і фунгіцидних елементів. Застосовується для ремонтних робіт і обробки ванних кімнат, кухонь і т. Листи вогнестійкого гіпсокартону зазвичай мають рожевий колір.

Даний лист використовується в різних публічних місцях, приміром, торгових центрах, розважальних комплексах, вокзалах. Також вогнестійкий лист гіпсокартону застосовується в приміщеннях, де підвищені вимоги до пожежної безпеки.
Також вага залежить від габаритів листа. Чим гіпсокартон більше і товщі, тим він важче. Нижче в таблиці вказана вага гіпсокартону . Зверніть увагу на те, що вага матеріалу може незначно відрізнятися в залежності від виробника.
Користуючись даними з даної таблиці, ви можете дізнатися вага гіпсокартонного листа і зробити всі необхідні розрахунки.
Шпаклівка для гіпсокартону: яку вибрати.
Чому гіпсокартон кріплять у шаховому порядку.