Як вибрати годинник

9-15-2021

Хоча сучасну людину постійно оточують десятки пристроїв, за якими можна визначити точний час, наручний годинник залишаються незмінним супутником мільйонів людей по всьому світу. Особливо важливим атрибутом вони є для чоловіків. Кварцові або механічні, російські або зарубіжні, розкішні золоті або аскетичні військові – наручний годинник для чоловіків можуть бути різними. Також хочемо порекомендувати замовити найкращі Часы Graff на сайті по доступним цінам .

Наші чоловіки щоранку надягають на руку цей аксесуар. Але мало хто знає, що перші попередники годин з’явилися ще в стародавньому римі. Наручний же годинник в сучасному вигляді прийшли до нас від військових: спочатку це був елемент бойової екіпіровки, перекочував з нагрудної кишені на руку для зручності в умовах служби і війни. По закінченню першої світової чоловічі наручні визначники часу стали повсюдним аксесуаром, що об’єднав в собі функціональність і естетику.

Сьогодні наручний годинник-це невід’ємний атрибут життя для кожного чоловіка. Вони проникли в усі сфери життя, завоювали найрізноманітніші аудиторії. Сьогодні можна купити аксесуар з певним набором функцій і дизайном для військових і поліцейських, для спортсменів і екстремалів, для рибалок і мисливців, для літніх людей і ветеранів, для дітей і підлітків… Список можна продовжувати нескінченно. Наручний годинник розцінюються як прекрасний подарунок чоловікові або батькові, другу або партнеру по бізнесу. Вважається, що кожен поважаючий себе чоловік повинен мати кілька пар: на кожен день, для важливих заходів, для активного відпочинку або подорожей.

Щоб задовольнити постійно зростаючий попит, у світі щодня працюють над створенням нового годинника близько трьох тисяч виробників-російських, швейцарських, японських, німецьких, англійських та інших. У цьому морі продукції недосвідчений покупець може ненароком “потонути”. Щоб допомогти вам розібратися у всій різноманітності і купити саме ті, про які мріяли, і працює торговий дім «слава». На нашому сайті можна знайти годинник на будь-який смак, в різному ціновому сегменті, як вітчизняні, так і зарубіжні.

Механічні чоловічі годинники або кварцові?

Ті чоловіки, що всерйоз підходять до вибору годин, особливу увагу приділяють механізму. Це – » серце ” аксесуара, запорука його точної роботи і зручності користувача. Виробники пропонують вибирати з двох типів механізмів:

  • механічні. Це вічна класика, яка додає своєму господареві престижу. Зазвичай саме механічний годинник переважають в люксовому сегменті ринку. Працюють такі годинники завдяки зведеної пружині, відповідно їх потрібно регулярно заводити. Іноді таку особливість називають недоліком, але необхідність ручного підзаводу не може перекрити всі достоїнства механічних годинників. До того ж, існують моделі з автоматичним заводом – для ледачих або забудькуватих. Вони самі підкручують пружину в той час, коли ви рухаєте рукою.
  • кварцові. Такий аксесуар називають ще електромеханічним. Щоб годинник працював, потрібна батарейка, яку доведеться іноді замінювати. Відраховують час дані годинники завдяки невеликому кварцовому кристалу-він генерує коливання, згодом змушуючи стрілки рухатися. Останнім часом почали з’являтися альтернативні види зарядки кварцових годинників, надиктовані еко-тенденціями-замість батарейки використовують сонячні батареї, що поглинають світло.