Як вибрати гироборд

11-21-2018

Как выбрать гироборд
Який гироборд вибрати, і що взагалі треба знати? Однозначно відповісти складно, але є кілька важливих моментів, які можна і потрібно розглянути на прикладі моделі Razor Hovertrax родом з Південної Каліфорнії. За замовчуванням гироскутер призначений для прогулянок парками і вулицями міста. З явних плюсів – малогабаритність, що дозволяє носити/возити гироборд з собою. І ось тут може виникнути неочевидна проблема – транспортування в літаку.
Також хочемо вам порекомендувати много вариантов
Справа в тому, що багато авіакомпаній забороняють перевозити на борту гироборды, якщо на них немає відповідного сертифіката, що гарантує безпеку в повітрі. Чому? Неодноразово фіксувалися випадки займання гиробордов, причому не тільки в літаках. Razor Hovertrax – один з небагатьох гиробордов, які невзрывоопасны і тому можуть перевозитися на будь-яких видах транспорту.
Кататися на ньому можуть як дорослі, так і діти, а універсальна технологія балансування EverBalance дозволить використовувати його навіть початківцю. Razor Hovertrax — гироборд зі спеціальною системою смарт-балансування, яка робить пересування на ньому більш м’яким і стабільним. Повного заряду акумулятора достатньо для години катання при максимальних навантаженнях. Передбачено два швидкісних режими (для початківців і професіоналів) дозволяє вибрати комфортну швидкість. Максимальна швидкість — 12 км/год, що робить ховерборд Разор одним з найшвидших. А пристрій для швидкої зарядки дозволить оперативно відновити заряд і продовжити розвага.
Гироборд Razor Hovertrax 2.0 (він же смартборд або міні-сігвей) здатний обертатися на 360 градусів, практично, перебуваючи на місці. Электроборд має систему самобалансування, тому навіть самий недосвідчений «наїзник» зможе з легкістю опанувати нею і кататися, не побоюючись впасти. Потужність двигуна становить 250 Вт, чого з лишком вистачає для подолання схилів на максимальній швидкості.
Платформа для ніг покрита нековзким матеріалом для хорошої фіксації ніг «вершники», але варто пам’ятати, що краще використовувати взуття з підошвою має високий коефіцієнт тертя. Завдяки хорошій комплектації корпусу і використання матеріалів високого класу пересування на гироборде практично безшумне, а також він стійкий до подряпин і механічних пошкоджень.
Новий гироборд компактний і має невелику вагу — всього 10 кілограм, що дозволяє носити його з собою. Ціна? Дивлячись де. У наших колег з Freerider.com.ua купити ховерборд Hovertrax можна 11-12 тисяч гривень. Доступні кольори – синій, білий, червоний і зелений.