Як вибрати холодильник

12-10-2020

 

Нашим фахівцям досить часто доводиться чути питання ” як вибрати хороший холодильник?”не дивлячись на те, що в мережі багато інформації по цій темі, часто ці огляди або статті написані з метою просування конкретного виробника. Ми хотіли б дати вам кілька простих рекомендацій про те, як вибрати холодильник, який буде підходити саме вам. Рекомендуэмо замовити холодильник в  Фирменный магазин холодильников HITACHI 

Розмір і тип-підбираємо під кухню 

Холодильник очевидно один з найбільших представників побутової техніки, тому, вибираючи, в першу чергу слід враховувати його габарити. Глибину зручно буде підібрати відповідно кухонного гарнітуру, щоб холодильник розташовувався врівень і не випирав. Ширина багато в чому визначає місткість, чим ширше холодильник, тим більше продуктів ви зможете в нього скласти. Висота також істотно впливає на корисний обсяг, але тут зручність використання залежить також від зростання членів сім’ї. До низького холодильника доведеться весь час нахилятися, а верхні полиці занадто високого можуть виявитися недосяжними для наймолодших. Вибирайте продумано, уникаючи черезмерностей.

Як на око визначити для чого підійде конкретна модель? найзручніше орієнтуватися за типом. Однодверні холодильники без морозильної камери підійдуть для невеликого запасу продуктів, наприклад, в офісі або в заміському будинку. Для сім’ї з декількох людей з малою або середньою кухнею буде достатньо дводверного холодильника з основною камерою і морозилкою знизу або зверху. Для любителів запасатися продуктами про запас більше підійде дводверний side by side з холодильною і морозильною камерою на одному рівні, але пам’ятайте, що він дещо більший за своїх стандартних побратимів. Якщо у вас простора кухня і велика сім’я, то всі продукти зручно розмістяться в трьохдверному або навіть чотиридверному холодильнику. Чим більше окремих камер, тим більше зон з різним рівнем охолодження, придатних для різних продуктів, це допоможе зберігати продукти в оптимальних умовах і довше зберегти їх свіжими. Для індивідуального дизайну кухні варто мати на увазі вбудовані холодильники, які зручно ховаються в кухонний гарнітур.

Заморожування і розморожування-це головне

Найважливіше в холодильнику це, звичайно, заморозка. Для тривалого зберігання продуктів краще використовувати морозильну камеру. Щоб зрозуміти, влазить туди тільки одна заморожена курочка або більш істотні запаси, враховуйте обсяг морозильної камери. Розташовуватися вона може як зверху, так і знизу і за великим рахунком це питання як вам зручніше і звичніше зберігати продукти. Однак є нюанс, якщо морозильна камера розташовується знизу, то найчастіше вона більше об’ємом і має висувні ящики. При розташуванні зверху-більш поширений варіант з полками і обсяг тоді дещо менше.

Зручно зберігати продукти довго і, щоб при цьому не утворювалася кірка льоду на стінках, система no frost подбати про це, вона ж дозволить вам забути про ручне розморожування, це просто не буде потрібно. No frost може бути тільки у морозильної камери, а може поширюватися і на весь холодильник. Такі моделі, як правило, обладнані системою автоматичного розморожування, а ось якщо такої немає, то доведеться розморожувати все вручну, відключивши пристрій від мережі і забезпечивши відтавання при кімнатній температурі. Ще одна функція, що відноситься до заморожування, функція швидкого охолодження, вона подбає про швидке вирівнювання температури, коли нові продукти потрапляють в камеру.

Корисні функції-це зручно

Сучасні холодильники мають безліч корисних функцій і зон. Наприклад, зона свіжості з температурою близько 3°с просто ідеальне місце для зберігання сирів, зелені і фруктів. У нульовій зоні підтримується близько 0°с і такі умови підійдуть, щоб зберегти м’ясо, якщо ви не хочете його заморожувати, але не можете відразу приготувати. Набрати холодної води, не відкриваючи дверцята холодильника, допоможе диспенсер, а генератор льоду забезпечить невичерпний запас кубиків льоду. Вивчіть опис товару або проконсультуйтеся у продавця, щоб дізнатися про корисні екстрах сподобалася моделі.

Клас енергоспоживання

Холодильник включений щодня 24/7 і навіть невелика різниця в споживанні ним електрики може істотно вплинути на сімейний бюджет. Найменше споживанні енергії у а класу, а якщо а+, то це ще більш економний клас. Для прикладу холодильник класу а ++ витрачає приблизно на 30% менше енергії ніж його побратим класу а.погодьтеся, це вагома економія.

Дизайн-зовнішній вигляд теж важливий

Якщо функціональний холодильник ще й добре впишеться в дизайн, то ваша кухня буде двічі у виграші. Багато в чому зовнішній вигляд холодильника визначає його тип, але і колір грає не останню роль. Якщо бажаєте надати приміщенню техно акцент, придивіться до моделей з дисплеєм. Вибір конструкцій, кольорів і технічних рішень зараз дуже широкий.

Вибираючи холодильник, насамперед думайте про розмір. Причому не тільки про те, як він розміститься у вашій кухні, але і з точки зору місткості. Ми рекомендуємо дотримуватися джентльменського набору додаткових функцій: no frost для захисту від кірки льоду, автоматичне розморожування-для розморожування без додаткових дій, і зона свіжості – для зберігання сирів і овочів.

Щоб на нашому сайті швидко і зручно знайти холодильник, відповідний саме вам, радимо використовувати систему фільтрів, які відберуть тільки моделі з потрібними параметрами.