Як вибрати хорошу парфумерію на розлив

1-22-2020
Картинки по запросу Premier Parfum

 

 

Важко з точністю визначити, коли зародилася перша парфумерія, так як її коріння сягає углиб тисячоліть. Аравія і Месопотамія вважаються першими місцями появи ароматів і є предметом спору.

Кожен запах розкривається по – різному. В залежності від типу духів, інтенсивність їх поширення різна. Простіше кажучи, можна виділити три етапи повного розкривається аромату. Також хочемо вам порекомендувати парфюмерия на розлив в нашому інтернет магазині Premier Parfum.
Перший етап – це верхня нота.
До таких ароматів належать цитрусові і квіткові парфуми, а також туалетна вода.
Третій етап – це нижня нота або шлейфовий аромат, зберігає стійкість протягом 6 годин, після розприскування духів. Його аромат можна відчути в самому кінці дня, коли аромат уловимим у вигляді залишкового шлейфу.

Не поспішайте, купуючи якісні парфуми. Для правильного вибору необхідно витратити час. Аромат має властивість розкриватися трохи пізніше і ще, він індивідуальний. Це означає, що у кожного з нас запах відчувається по – різному. Всі люди різні і мають різний запах шкіри, від чого залежить інтенсивність розкриття аромату. Нанесіть парфуми на зап’ясті або на ліктьовий згин. Ви допоможете духам розкритися і подарувати вам справжній аромат. Не тестуйте багато ароматів за один раз. Фахівці не радять тестувати більше чотирьох видів духів.
Протестувавши більше чотирьох запахів, ви будете чути відгомони інших ароматів і можете не помітити скарби і красу потрібного вам запаху.

Як правильно визначити вид парфумерії.
На ньому завжди вказаний вид парфумерії, будь туалетна вода або духи.
Не купуйте парфуми в неперевірених місцях у ненадійних продавців. Взимку доречні більш дерево – мхів ноти, які дарують тепло. Влітку, підійдуть солодкі, квіткові і медові пахощі, які підкреслять настрій.
Не “приміряйте” чужий запах на себе. Він може звучати по – різному і якщо вам сподобалися чиї – то духи, нанесіть і поносіть аромат протягом дня. Дозвольте йому розкритися і показати глибину, вона може вам не сподобається.
Якщо ви вибираєте аромат з допомогою паперового тестера, заберіть його з собою.
Дозвольте йому прижитися, нюхайте його протягом дня і тільки потім зробите покупку оригіналу.