Як вибрати хостинг

2-16-2018

Хостинг – це послуга оренди певної частини дискового простору для фізичного розміщення даних веб-сайту на сервері, який цілодобово підключений до мережі Інтернет. Як правило, при виборі хостингу, майданчики розрізняють за такими основними критеріями, як тип сервера, передвстановлене програмне забезпечення і місце розташування технічної майданчики.хочу запропонувати https://prohoster.info/vps/ssd-vps

Програмне забезпечення. Хостинг можна поділити на WINDOWS хостинг і UNIX хостінг. Це означає, що на сервері може бути інстальована як Windows, так і UNIX. Кожен вибирає те, що йому ближче. Це залежить від вимог до встановленого програмного забезпечення і потреб розробників скриптів веб-сайту.

Тип сервера. Клієнти, зазвичай, вибирають хостинг в залежності від потреб, популярності і кількості своїх Інтернет-проектів.

Найбільш поширеним є віртуальний хостинг. Дана послуга являє собою оренду дискового простору на сервері, який поділений між кількома десятками (а то і сотнями сайтів, в залежності від тарифного плану. При замовленні послуги, користувач замовляє певні можливості свого тарифного хостинг-плану, згідно з тарифами, наданими хостинг-провайдером і розміщує свій сайт (або кілька сайтів в Мережі інтернет.

Віртуальний виділений сервер VPS/VDS, також, передбачає розміщення проектів на одному фізичному сервері. Однак кожен VPS/VDS сервер має свій певний ліміт оперативної пам’яті та процесорного часу. Такий сервіс розрахований для великих веб-сайтів, яким не достатньо можливостей віртуального хостингу, ресселеры і власники великої кількості невеликих сайтів.

Виділений сервер передбачає оренду фізичного комп’ютера у хостинг провайдера для розміщення великих проектів. Сервер знаходиться в дата центрі хостинг-провайдера і цілодобово підключений до безперебійної мережі електроживлення і високошвидкісних каналах мережі Інтернет. Головна перевага виділеного сервера це те, що тільки орендар має доступ до сервера. Ви повністю контролюєте хостинг майданчиком, можете вибирати яку операційну систему та програмне забезпечення встановлювати, які Інтернет-ресурси розташувати і т. д.

Розташування технічної майданчики. Даний критерій ділить хостинг майданчика за географічним принципом. Це може бути як на території окремої країни, так і невеликий регіон. Краще всього вибирати майданчик по аудиторії, яка буде відвідувати сайт. Якщо ваш проект орієнтований на жителів, скажімо України, то, відповідно, краще вибирати хостинг в Україні. Також розташування вашого сайту може позначиться на пошукову видачу вашого сайту.