Як вибрати кафе

6-11-2021

Одним з основних критеріїв при виборі банкетного залу є його місце розташування. Стосовно до москви це близькість від метро, наявність парковки для автомобілів (в ідеалі безкоштовної), а також можливість під’їхати весільному лімузину безпосередньо до самих дверей ресторану. Хочемо порекомендувати найкраще   кафе Одесса , тут тільки найкращі ціни .

І вже зовсім ідеальним рішенням буде наявність поблизу, а краще безпосередньо в самому ресторані, свого кондитерського цеху. Здавалося б-при такій кількості умов і величезних цінах на нерухомість весільний банкет в такому місці повинен коштувати дуже дорого. Але насправді це не так-досі в центрі столиці залишаються заклади, в яких можна провести банкет на досить високому рівні і зовсім недорого. Якщо Ви хочете поласувати смачненьким в Одессі , то рекомендуємо купить пирожные на сайті в интернет-магазина latorta-bakery.com.ua .

Якщо ж з яких-небудь причин не брати до уваги історичний центр, то тоді варто уважніше придивлятися до прилеглих околиць – якщо по сусідству від ресторану розташовується якась автомайстерня або шиномонтаж, то це не найкраще місце для проведення торжества. Точно також негативним чином впливає пролягає поруч залізниця або автострада, а також кладовище.

Фасад будівлі має особливе, вирішальне значення-в історичному центрі всі будівлі мають певну художню цінність, а ось в спальних районах багато кафе розташовуються в непоказних коробках 1970-х років і якщо вночі їх спритні власники красиво підсвічують фасад спеціальними джерелами освітлення, то вдень сумну картину виправити практично неможливо.

Інтер’єр

Інтер’єр ресторану особливо важливий для тематичного весілля, якщо ж молодята задовольняються класичним заходом, то тоді підійде практично будь-який заклад (за винятком, хіба що, зовсім вже яскраво виражених японських або китайських ресторанів).

Важливу роль відіграє і планування – в старовинних будівлях, розташованих в центрі міста, дуже непросто знайти приміщення правильної квадратної форми без несучих колон. Звідси і обмеження по розсадці-т або п-подібна зустрічається найчастіше, а ось європейська, та ще й за круглими столами – це вже в деякому сенсі елемент розкоші, “від’їдає” близько 30% корисного  життєвого простору.

Деяких молодих людей лякає підвал, а мамам так хочеться, щоб на весіллі їх діток в банкетному залі були наявні вікна. Але буває і навпаки – коли молодь “напружує” урочисте і просторе білосніжне приміщення і вони свідомо вибирають нічний клуб, розташований в підвалі або на цокольному поверсі. Це абсолютно нормальна практика-весілля треба грати там, де хочеться, де відчуваєш себе в своїй тарілці. І зайва офіційність і скутість тут ні до чого, так що простота залу – це не завжди мінус, для кого-то це навпаки, істотний плюс.

Розглядаючи різні варіанти проведення банкету, слід пам’ятати, що основною характеристикою банкетного залу в усі часи залишалася його місткість, при цьому чим більше гостей присутній на заході, тим менше залишається місця для танців. Хоча часто буває і таке, що банкетний зал і зал для танців і конкурсів – це два різних, суміжних приміщення. У деяких великих закладах буває ще й третій,” тихий “або” кавовий ” зал, в якому найбільш спокійні гості можуть побути в тиші і трошки розслабитися – але подібні багатозальні бари і ресторани все ж велика рідкість.

Критичним для весілля є наявність білосніжних скатертин на столах, а ось білосніжні чохли на стільці і банти ззаду можна спорудити вже самостійно або взяти в оренду за окрему плату.

Самим непринциповим питанням є наявність в залі апаратури (в тому числі караоке, плазмової панелі, проектора) – це все при необхідності можна без проблем привезти, крім того, музичне обладнання є практично у будь-якого більш-менш гідного тамади. А ось наявність свого садка є великим плюсом, прихильники ж нездорового способу життя з ентузіазмом поставляться до наявності спеціальних окремих місць для куріння.

Час роботи закладу

Здавалося б, соціалізм з його ненав’язливим сервісом залишився лише в світлих спогадах старшого покоління, і все ж навіть сьогодні можна зустріти кафе, що закриваються о 22:00. Звичайно це занадто вже рано і для проведення весілля оптимальним часом завершення в разі пізнього розпису буде приблизно північ, а при ранній розпису цілком можна закруглитися і в 23:00. Практика показує, що люди пенсійного віку откланиваются вже в районі 21:00, наостанок цілуючи онуків і бажаючи їм всього самого доброго. В цей же час додому відправляються і найпалкіші бійці алкогольного фронту – як рідкісний птах долітає до середини дніпра, так і вони рідко коли “доживають” до урочистого виносу весільного торта.

Що ж стосується самих винуватців торжества, то тут можливі варіанти – трапляється і таке, що наречений з нареченою збігають з весілля ще раніше бабусь і дідусів. І справа тут зовсім не в першій шлюбної ночі і, відповідно, в бажанні якомога швидше перерахувати і розкласти по красивим і звабливим купкам все подаровані друзями і родичами гроші. Просто часто весілля починає розвиватися не в тому руслі, не в тому ключі – особливо цьому сприяє наявність на ній випадкових малознайомих людей, як правило, нових друзів подружок нареченої, з якими ті познайомилися напередодні де-небудь на вокзалі і, зрозуміло, тут же притягли їх на весілля до своєї кращої подруги. Такі нові друзі, підпивши, здатні на найрізноманітніші подвиги-ось і збігають молоді зі свого ж весілля. Якщо ж все буде заплановано правильно і на весільному банкеті будуть присутні тільки перевірені роками близькі люди, то тоді цілком доречно буде покинути торжество в момент його завершення – між 23:00 і 01:00.

Практично у всіх ресторанах є можливість вимоги “продовження банкету” – коштує вона не так вже й дорого, оплачується зазвичай погодинно. Не варто розглядати це як” рвацтво ” з боку персоналу – адже цим людям після непростого робочого дня доведеться повертатися додому на таксі, а багато хто живе дуже далеко від міста і в підсумку взагалі будуть змушені заночувати на робочому місці. Тут, звичайно, проявляється перевага нічних клубів-в них всі бажаючі гості в разі запланованої нічної вечірки можуть залишитися безкоштовно, просто після певної години до них додадуться нові обличчя, що пройшли фейсконтроль.

Репутація закладу

Репутація багато в чому залежить від дрібниць, наприклад, чи є в ресторані холодильник для весільного торта або чи знайдеться гарний ніж і лопатка для його урочистого розрізання і подальшої роздачі.

Багато про заклад можна дізнатися в інтернеті-але не завжди залишеним відгуками слід вірити. Ображені звільнені за крадіжку продуктів і алкоголю співробітники цілком можуть залишити негативний відгук під виглядом незадоволеного клієнта. А ось конкуренти займаються цим набагато рідше – і не від доброти душевної, а виключно через власну лінь. Та й неконструктивно це-конкуруючих закладів тисячі, вони постійно відкриваються / закриваються / змінюють назви. Все ж беззастережно вірити негативним відгуками не варто.

Що стосується позитивних відгуків, то тут тим більше все зрозуміло.

Штучні відгуки (як негативні, так і позитивні) іноді можна обчислити, проаналізувавши їх дату. Скажімо, кілька відгуків поспіль, залишених в один день, майже напевно мають одного і того ж автора. Загалом, при виборі закладу найкраще покладатися на свої власні враження, а також на особистий досвід своїх родичів, друзів і знайомих.

З дитинства ми знаємо, що не місце фарбує людини, а людина місце. І персонал-це буквально ахіллесова п’ята ресторанного бізнесу.