Як вибрати колбу для кальяну

5-9-2019

Одна з основних складових будь-якого кальяну — колба. Вона також важлива, як і шахта або чаша для тютюну, так як від якості, розміру і форми колби багато в чому залежить кінцевий результат. У колбу наливають рідину, яка стане основою для кальяну, зазвичай це вода, але іноді використовується вино, молоко або навіть абсент. Рідина є природним фільтром, на якому осідає майже половина шкідливих речовин з тютюну, а обсяг колби і її наповненість впливають на кількість утвореного диму всередині. До вибору колби слід підійти максимально відповідально. Хочемо порекомендувати купити найкращий кальян цена

.

ВИДИ І ОСОБЛИВОСТІ КОЛБ
На нашому сайті ви знайдете великий вибір колб різної форми, кольору і розміру. Залежно від вашого кальяну, переваг, а також того, чи професійно ви працюєте, або купуєте колбу для домашнього використання, можна підібрати підходящий варіант. У розділі безліч пропозицій, які різняться за формою, обсягом, кольором і оформленню, що важливо так як саме колба створює загальний вигляд кальяну. У нас є керамічні, скляні, тоновані або прозорі варіанти. Найчастіше для виготовлення колби використовується звичайне скло, метал або пластик, іноді кераміка, а ще рідше — богемське скло та кришталь. Рекомендуємо купити колба для кальяна

. Це його дуже важлива частина.

Скляні судини зустрічаються найчастіше: вони недорогі, прості у використанні, легко миються і довго служать. Крім того, колба для кальяну в Києві зі скла може бути реалізована в багатьох варіантах і кольорах. Єдиний недолік скла-крихкість, з ним потрібно поводитися дбайливо і уникати механічних впливів.

Керамічні виглядають стильно і незвично, але найчастіше вони не прозорі, тому рівень рідини побачити складно. Керамічні судини також відрізняються крихкістю і швидко приходять в непридатність при необережному поводженні.

Металеві посудини найбільш міцні і довговічні, вони зазвичай дуже стильно і незвично виглядають красиво розписані і прикрашені. Для відстеження рівня рідини всередині на деяких моделях є спеціальне віконце.

У рідкісних випадках вибирають силіконові і пластикові колби, вони швидко забруднюються, зберігають сліди диму, тому пластикові часто використовують як одноразові. В цьому розділі магазину ви можете купити колбу для кальяну в Україні будь-якого з цих видів і підібрати відповідний варіант з широкого асортименту.

Як вибрати хорошу колбу
Посудина для кальяну повинен бути масивним і стійким, від цього залежить його довговічність і збереження, рівновагу приладу в процесі використання. При виборі звертайте увагу на такі особливості:

Ширина дна.
Товщина стінок, особливо це стосується скла.
Міцність.
Сумісність з шахтою. Повинен бути однаковий діаметр і тип кріплення.
Висота. Шахта кальяну не повинна стосуватися дна.
Обсяг. Це залежить від розміру шахти, але краще вибирати моделі з великим об’ємом. Також при виборі враховуйте, курите ви кальян самостійно або в компанії. Чим більше курців, тим більше повинна бути колба.
У нас ви можете купити колбу для кальяну в Києві за доступною ціною, в широкому асортименті. Ми здійснюємо доставку не тільки по столиці, але і по регіонах, гарантуємо своєчасну відправку та доставку товару клієнту.

Магазин реалізує все для кальянів, тому у нас роблять покупки бари, кальянні і ресторани. Торгівля ведеться оптом і в роздріб. На всі товари надається гарантія від виробника.

При необхідності ви можете звернутися до консультантів з будь-яким питанням, і вони допоможуть вибрати відповідну посудину!