Як вибрати контейнерні перевезення

1-8-2021
itl ltd com

 

Контейнерне перевезення дозволяє виконувати доставку вантажів на різні дистанції завдяки будь-якому транспорту: водному, автомобільному та повітряному. Вибір обумовлюється тим, який вантаж потрібно перевезти, також потрібно враховувати вимоги до навантаження і перевезення. Перед вибором контейнера звертайте увагу на наступні параметри: розмір, призначення і вантажопідйомність. Габаритні розміри контейнерів використовують для транспортування габаритних вантажів, а 20-ти футові – для малогабаритних, більш детально далі.  Хочемо порекомендувати почитати про контейнерні перевезення на сайті itl ltd com , тут найкращі умови та ціни .

Типи контейнерів

Контейнерні перевезення швидко набрали популярність і стали затребуваною послугою на ринку. Виходячи з попиту, з’явилися всілякі їх види для різних типів вантажу, що перевозиться. Класифікація виходячи з обсягу і ваги вантажу:

  • контейнер 20 футів-використовується для перевезення мало об’ємних вантажів;
  • контейнер 40 футів – збільшений у висоті) – ідеальне рішення для транзиту величезних вантажів;
  • 40 футовий контейнер-надає можливість транспортувати великі вантажі великими партіями;
  • контейнер 45 футів-характеризується хорошою місткістю, підходить для транзиту на всіх видах транспорту;
  • контейнер 45 -застосовується для транспортування об’ємних вантажів.

Залежно від виду транзиту:

  • dry container-прямокутний контейнер стандартних розмірів;
  • рефрижераторний – добре тримає температуру при транспортуванні;
  • відкриті у вигляді платформи без даху і боків-підходящий варіант для негабаритів або важковаговиків;
  • open top-практикується при верхньому завантаженні вантажу;
  • tank (цистерна) – транспортування рідких і газоподібних вантажів.

Щоб зрозуміти яка кількість товару поміститься в контейнер треба мати уявлення про внутрішні розміри цього контейнера і габаритні розміри упаковок товару. Контейнер розміри в метрах розраховуються виходячи з його довжини, ширини і висоти.

Трохи про розміри контейнерів

Враховуйте, що у кожного виробника можуть бути різні: внутрішні розміри і дверного отвору, вага порожньої тари і вага корисного завантаження. Характеристики можуть трохи коливатися і мати дріб’язкові відмінності, але їх варто брати до відома і уточнювати інформацію у вантажоперевізника. Для транзиту вантажів універсальними вважаються контейнера по 20 і 40 футів. Зверніть увагу, що морський контейнер розміри обов’язково повинні бути трохи менше внутрішніх габаритів тари.

При виборі контейнера для транспортування вантажу завжди краще порадитися з фахівцями, також більш детальну інформацію про розміри і технічні характеристики можна дізнатися і уточнити на сайтах компаній, які надають послуги в сфері контейнерних вантажоперевезень.