Як вибрати корм для собак

9-20-2018

Как выбрать корм для собак
Ми у відповіді за тих, кого приручили», саме так писав Антуан Де Сент-Екзюпері . І ми не можемо з ним не погодитися. Собака – це не тільки один власника, але і справжній член сім’ї, господарі часто переживають про здоров’я і настрій четверолапого не менше, ніж про своє. Адже подбати про себе домашні улюбленці самостійно не можуть і тому, відповідальність за їх харчування та лікування лежить на власниках.
Також хочемо вам порекомендувати Роял Канин Украина отзывы
Перше, що вам необхідно знати при виборі корму – вік вашого вихованця, його рівень активності і всі можливі ризики, пов’язані зі здоров’ям. Крім того, враховуйте смаки собаки. Якщо улюбленець ( або улюблениця) відмовляється їсти корм, не змушуйте – краще поекспериментуйте, купуючи різні види маленькими пакетами, щоб визначити, чого хоче ваш чотириногий друг.
Сухий, чи то пак гранульований корм – відмінний варіант для великих собак, таких як ротвейлер або лабрадор. Він допоможе задовольнити потреби в необхідних калоріях, які важче розрахувати, купуючи консервований корм. До того ж, багато корму володіють лікувальними властивостями, які попередять захворювання ясен і зубів. Правда відмовлятися від чищення зубів все ж не варто, краще поєднати приємне з корисним.
Однак, фаворит серед домашніх улюбленців усе ж консервований корм – це варіант часто доводиться собакам і за смаком, і по запаху, незважаючи на те, що для власників аромат може бути не так приємний. Вивчаючи упаковку, зверніть увагу на основні складові – це мають бути м’ясо, риба або м’ясо птиці. В найкращих примиальных кормах ці інгредієнти доповнюють цілими овочами, в кормах більш низької якості їх замінюють рисом і рисовим борошном. Обов’язково прочитайте склад корму перед тим, як запропонувати його собаці – це допоможе уникнути алергічної реакції або таких наслідків, як ожиріння або розлад шлунку.
Дуже важливо наявність корисних речовин у кормі, які зможуть запобігти негативний вплив зовнішніх факторів на вихованця. Наприклад, у кормах, пропонованих компанією OPTIMEAL для собак, присутні біотин, цинк і Бета-1,3 / 1,6-глюкан. Біотин збереже шерсть і шкіру собаки у відмінному стані, цинк зупинить запальні процеси в кишечнику, а ось Бета-1,3 / 1,6-глюкани зміцнять імунітет домашнього улюбленця.