Як вибрати крем для особи

10-27-2018

Как выбрать крем для лица
У жаркий сезон шкіра потребує особливого догляду. Що робити, щоб не згоріти і не піти плямами? Як правильно вибрати крем за складом? І чому влітку жирна і суха шкіра зрівнюються у правах і потреби? А ще у нас є список різних видів засобів, актуальних для літа.
Також хочемо вам порекомендувати тут
Найбільше улітку обличчя потребує двох речах: зволоженні і порятунок від шкідливого ультрафіолету. Сонце «витягує» вологу з будь-якої поверхні на землі, і з шкіри людини — в тому числі. Тому зволожуючі засоби варто включити в «раціон» будь-якого типу шкіри, і жирної в тому числі. Пересушена, вона починає виробляти ще більше себума, щоб захиститися від зневоднення.
Другий важливий тюбик в твоїй косметичці — сонцезахисний крем для обличчя. Літнє сонце впливає на колаген найактивніше, а значить шкіра втрачає гладкість і еластичність, поглиблюються зморшки. Уберегти її від фотостаріння допоможуть саме санскрины. Зволожуюче-захисні засоби «два в одному» не впораються: у них дуже низький рівень SPF (до 20). Тому якщо в тебе чутлива до сонця шкіра, дійсно доведеться додати до догляду спеціальний крем від засмаги.
Термальна вода стає тим продуктом, без якого влітку нікуди, тому що вдома, в офісі, в дорозі — всюди сухо. Є два ефективних способу її використання. Під час нанесення макіяжу — після кожного етапу. Протягом дня — по мірі необхідності, з відстані 15 см і обов’язково, промокаючи надлишки серветкою, щоб не домогтися зворотного ефекту. Випаровуючись з особи, корисна термальна вода може пересушити його.
Значення «Ваш email» має бути рядком.”,”max”:255,”tooLong”:”Значення «Ваш email» повинно містити максимум 255 символів.”,”skipOnEmpty”:1});yii.validation.required(value, messages, {“message”:”Необхідно заповнити «Ваш email».”});yii.validation.email(value, messages, {“pattern”:/^[a-zA-Z0-9!#$%