Як вибрати крем для рук

10-18-2018

Как выбрать крем для рук
Крем для рук взимку стає незамінним помічником. Тому до нього ми висуваємо найсуворіші вимоги: живити суху і пошкоджену шкіру і захищати від морозів. При цьому продукт повинен приємно пахнути, а його ціна не повинна кусатися. Співробітниці редакції 7days.ru протестували 12 кремів для рук на будь-який гаманець і винесли свій вердикт.
Також хочемо вам порекомендувати все для краси на сайте
Крем для рук Age Intelligence Cellular Recovery 3D Hand Cream від Swiss Line (близько 6000 р. за 75 мл) На тестування мені дістався крем швейцарської марки Swiss Line «Ефект 3-D» з клітинним комплексом для збереження молодості шкіри рук. Засіб призначений для зрілої шкіри з видимими ознаками старіння. У мене, на щастя, видимих ознак поки не спостерігається, але адже шкіру, як і честь, варто берегти змолоду, тому з радістю видавила вміст тюбика на руки. Перше, на що звертаєш увагу при нанесенні, це консистенція і запах. Консистенція у крему приємна, не густа, але й не рідка, так що засіб не розтікається. Вбирається продукт дуже швидко і, за словами виробника, залишається на руках «невидимою захисною рукавичкою», зменшуючи випаровування води з поверхні епідермісу. Рукавичка, дійсно, деякий час відчувається на долонях, але жирних слідів ніде не залишає.
Через погоду шкіра на руках сильно страждає, а після використання цього крему відчувається, що вона захищена і їй не загрожує сухість. Що стосується запаху, то тут неженка доведеться потерпіти – у продукту досить специфічний і різкий запах. Крем коштує близько 6 тисяч рублів, тому купувати його для щоденного використання я б не стала. Засіб чудово підійде жінкам, які готові кинути всі сили на збереження молодості і не пошкодують грошей на це.
Другим був випробуваний крем Neutrogena «Норвезька формула». Засіб з Франції, але згадка в назві північної країни мене відразу розташування. З норвежцями нас ріднить довга і холодна зима, тому я сподівалася, що у вигляді цього кошти отримаю якісний захист від морозу, сухості і обвітрювання. І я не помилилася. Незважаючи на те, що крем досить густий і з тюбика видавлюється з зусиллям, він легко наноситься, швидко вбирається і на руках практично не відчувається, даючи шкірі можливість дихати. Запах у кошти не різкий і приємний. Після використання цілий день провела на вулиці, до вечора приємно здивувало те, що шкіра на руках залишилася м’якою і гладкою. Завдяки високому вмісту гліцерину, ефект можна побачити вже після декількох застосувань. Neutrogena – крем не тільки з демократичною ціною (один тюбик обійдеться вам в 200 рублів), але і цілком доступний. Засіб продається як в аптеках, так і в парфюмерно-косметичних магазинах.