Як вибрати квадроцикл

4-26-2020

Типи дитячих квадроциклів на бензині
Перш ніж купити дитячий квадроцикл потрібно підібрати підходящу за віком модель. Чим старше і досвідченіше дитина, тим потужніше транспорт йому підійде. Дитячі квадроцикли випускаються з різними типами бензинових моторів: від 50 до 250 кубічних сантиметрів. Купити дитячий квадроцикл на бензині також можна з об’ємом двигуна: 110, 125, 200. Хочемо порекомендувати вибрати квадроциклы для детей от Raspashonka.ua на сайті по найкращій ціні.

Детский квадроцикл DESERT QUAD XM 607: пульт 2.4G, 3-8 км/ч, 70W, EVA - ЧЕРНО-ЖЕЛТЫЙ PROFI

Бренди дитячих квадроциклів на бензині
Вибираючи дитячий квадроцикл бензиновий зверніть увагу на китайський бренд Raspashonka.ua. У модельному ряду цього виробника ви знайдете найрізноманітніші дитячі мотовсюдиходи як для самих маленьких райдерів, так і для підлітків. Найважливішою перевагою даної техніки є її висока надійність в порівняння з іншими китайськими виробниками. При цьому з точки зору ціни техніка Raspashonka.ua виявляється більш привабливою, ніж, наприклад, дитячі квадроцикли північноамериканських брендів.

Квадроцикл PROFI HB-EATV 1000Q-3 (MP3): 1000W/48V - КРАСНЫЙ PROFI

Як вибрати квадроцикл для дитини?
Напевно, кожен дорослий в дитинстві мріяв про подібну іграшку. Ваша дитяча мрія може сьогодні без всяких проблем стати реальністю для дитини. Купити квадроцикл зараз можна без особливих зусиль, при цьому витративши кілька десятків тисяч рублів. При прийнятті позитивного рішення про покупку, в силу вступає наступне питання, яке паливо буде поглинати двигун? Бензин або Електрика? Тут знову вступає в силу такий параметр, як вік.

Квадроцикл PROFI HB-EATV 1000Q-4ST: 1000W/48V, MP3 - СИНИЙ АВТОПОКРАСКА PROFI

Електромобіль найкращим варіантом стане для дітей, починаючи від 5 років. Однак мінусом електроквадроцикла є їх невисока потужність і велика кількість зарядок батареї. Таким чином, вже після півгодини їзди потрібно повна зарядка акумулятора, хоча цей параметр залежить від моделі. Низька потужність, природно, може батькам вселяти почуття безпеки за дитину. Так що як висновок, модель квадроцикла на бензині потрібно купувати дітям постарше.